Ferris State University

Ferris State University

Ferris State University

Введення

Ferris State University готує студентів до успішної кар'єри, відповідального громадянства та навчання протягом усього життя. Завдяки безлічі партнерських відносин та орієнтованій на кар’єру широку освіту, Ферріс служить нашій світовій економіці та суспільству, що швидко змінюється.

Основні цінності Ferris State University

Співпраця: Ferris сприяє просуванню суспільства шляхом створення партнерських відносин зі студентами, випускниками, бізнесом та промисловістю, державними органами, акредитаційними агенціями та громадами, якими служить університет.

Різноманітність: надаючи кампус, який підтримує, безпечний і вітає, Ферріс охоплює різноманітність ідей, вірувань та культур.

Етична спільнота: Ферріс визнає притаманні гідності кожного члена університетської спільноти та ставиться до всіх з повагою. Наші дії керуються справедливістю, чесністю та доброчесністю.

Досконалість: відданий інноваціям та творчості, Ferris прагне досягти найвищої якості у всіх своїх починаннях.

Навчання: Ferris State University цінує освіту, орієнтовану на кар'єру, врівноважує теорію та практику, розвиває критичне мислення, наголошує на активному навчанні та виховує відповідальність та прагнення до впровадження знань протягом усього життя.

Можливість: Ferris, орієнтуючись на розвиток кар'єрних навичок та знань, надає можливості для громадянської активності, розвитку лідерства, просування та успіху.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Big Rapids

    South State Street,1201, 49307, Big Rapids

    Запитання