© Ferrieres Paris
Ferrières

Ferrières

Ferrières

Введення

Ferrières Школа французької майстерності

Вибір навчання в Ferrières School відкриває кар’єру в секторі, який постійно розвивається і пропонує незліченну кількість професійних можливостей у всьому світі. Лише в 25,5 милях від центру міста вогнів Парижа, однаково близько до обох основних міжнародних аеропортів Парижа (Орлі та Руассі Шарль де Голль), до Ferrières можна легко дістатися з центру Парижа на громадському транспорті. У Ferrières ми віримо, що успіх досягається завдяки міцній теоретичній та практичній підготовці в поєднанні з особистим розвитком.

Цілі Ferrières 'полягають у розвитку лідерів передового досвіду, які є компетентними, універсальними та здатними обіймати вищі керівні посади та визначати майбутні потреби галузі.

Для того, щоб навички та досвід, які навчаються, відповідали поточним і майбутнім потребам індустрії гостинності, гастрономії та розкоші, ми розробили програму в тісній співпраці з нашими престижними компаніями-партнерами, а також радниками з провідних бізнес-шкіл.

БАГАТОГАЛУЗЕВИЙ ПІДХІД:

Керуючись основними цінностями традиції та інновацій, смирення, роботи та відкритого бачення, місія Ferrières складається з трьох:

 • Навчайте майбутніх професіоналів з усього світу за допомогою ряду програм, які відповідають вимогам галузі в галузі гастрономії, гостинності та розкоші: бакалаврат, магістр і кулінарні кваліфікаційні програми
 • Сприяйте розширенню знань і практик у трьох вимірах: культура харчування, менеджмент гостинності, розкіш та планування подій.
 • Посилення впливу та привабливості Франції в цих сферах передового досвіду.

ЕКОСИСТЕМА ВИСОКОЇ СТАНКИ ПОРОМІВ:

Ferrières надає студентам винятковий професійний досвід і відразу ставить перед ними «відмінність» завдяки ряду ресторанів, закладу громадського харчування та готелю 4*. Цими закладами, які не є прикладними, а професійними підрозділами, керують командою досвідчених професіоналів у сфері гостинності та бізнесменів, деякі з них лауреати премії «Meilleur Ouvrier de France». Вони пропонують вишукану кухню та обслуговування світового класу для вимогливої клієнтури.

У міру зростання їх можливостей студентів поступово призначають на різні посади в кухні, їдальні, відділі закупівель, відділі сомельє, барі, передньому офісі, роботі з гостями, прибиранні, продажах, бронюванні, технічному обслуговуванні, маркетингу, фінансах, електронному маркетингу та плануванні подій. Цей практичний досвід поєднується з академічним навчанням.

Розташування

 • Ferrières-en-Brie

  Rue du Château - BP49 Ferrières-en-Brie, 77164, Ferrières-en-Brie

 • Paris

  Paris, Франція

  Запитання