Federal University Of Santa Catarina

Federal University Of Santa Catarina

Federal University Of Santa Catarina

Введення

Universidade Federal de Santa Catarina (UFSC) має головний кампус, розташований у Флоріанополісі, столиці штату Санта-Катаріна, Бразилія. Заснований 18 грудня 1960 року з метою сприяння викладанню, дослідженням та охопленню, UFSC забезпечує безкоштовну та державну освіту та є одним з найкращих університетів Бразилії та Латинської Америки.

Місія UFSC - виробляти, систематизувати та соціалізувати філософські, наукові, мистецькі та технологічні знання, розширюючи та поглиблюючи освіту студентів для професійної практики, критичного мислення та національної та міжнародної солідарності з метою побудови справедливого та демократичного суспільства, а також гарантування якості життя.

З чотирма іншими кампусами, розподіленими в містах Арарангуа, Блуменау, Курітібанос і Жойнвіль, громада UFSC налічує близько 50 000 людей, у тому числі близько 6 000 викладачів та співробітників. В університеті навчається майже 30 000 студентів, які навчаються у понад 100 програмах на кампусі та 10 програмах дистанційного навчання. На рівні аспірантів UFSC пропонує близько 9000 місць у більш ніж 60 академічних магістерських програмах, 15 професійних магістерських програмах та 50 докторських програмах, на додаток до ряду програм сертифікатів аспірантів, що пропонуються в університеті або на дистанційному навчанні.

Досягнення UFSC розглядаються як посилання в Бразилії та за кордоном, а процес його інтернаціоналізації включає угоди про співпрацю з навчальними закладами усього світу. В даний час існує понад 300 партнерських відносин з країнами у всіх куточках земної кулі.

Розташування

  • Trindade

    Rua Engenheiro Agronômico Andrei Cristian Ferreira,s/n, 88040-900, Trindade

    Запитання