Federal University of Pelotas - Universidade Federal De Pelotas (UFPEL)

Federal University of Pelotas - Universidade Federal De Pelotas (UFPEL)

Federal University of Pelotas - Universidade Federal De Pelotas (UFPEL)

Введення

Розташований на півдні Ріо-Гранді-ду-Сул, в місті Пелотас, в 250 км від Порто-Алегрі, столиці штату, Федеральний університет Пелотаса (UFPEL) був створений в 1969 році. Його історія сягає Сільського університету Південь (URS), поява якого в 1960 р. Відбулася завдяки зусиллям викладачів Школи агрономії Елісеу Масіеля, які з 1957 р. Боролися за її створення.

Указ, який створив Південний сільський університет, пов'язаний з Міністерством сільського господарства, складався зі столітньої Школи агрономії Елісея Масіеля, Вищої школи вітчизняних наук, Ветеринарної школи, Вищої школи та Навчально-інформаційного центру (Cetreisul ), вважається навчальною одиницею.

У 1967 р. Указом № 60 731 федералізований Південний університет Півдня, переданий Міністерству освіти і культури, змінено назву на Федеральний сільський університет Ріо-Гранді-ду-Сул (UFRRS), і підрозділи переходили від курсів до коледжів .

У 1968 р. Була створена комісія, що складалася з професорів та науковців, яка мала на меті вивчити та запропонувати реструктуризацію університету.

Так, 8 серпня 1969 р. Президент республіки підписав указ, який перетворив Федеральний сільський університет Ріо-Гранде-ду-Сул у Федеральний університет Пелотаса (UFPel), що складається з агрономічного факультету Елісеу Масіеля, ветеринарного факультету Медицина, факультет вітчизняних наук, юридичний факультет (заснований у 1912 р.), Стоматологічний факультет (1911 р.) - два останні, що належать до Федерального університету Ріо-Гранді-ду-Сул, та Інститут соціології та політики (ISP), заснований в 1958 рік.

А до UFPel були додані й інші приватні установи, що існували в Пелотасі, такі як Музична консерваторія Пелотаса, Школа образотворчих мистецтв Дона Кармен Трипага Сімоес та Медичний курс Настоятеля Інституту Пра-Енсіно на півдні штату ( Іпессе). І того ж року агротехнічна група Visconde da Graça (CAVG) також стала частиною UFPel.

Зі свого боку, факультет вітчизняних наук породив інші підрозділи, такі як педагогічний факультет, курс харчової хімії та факультет адміністрації та туризму. Він також відповідав за створення Служби інформації та керівництва споживачами (Siocon), яка протягом 18 років працювала в Пелотасі, в галузі освіти та захисту споживачів. Об'єктом дослідження факультету вітчизняних наук завжди була сім'я, особливо малозабезпечена сім'я. Він готував спеціалістів-бакалаврів та випускників для викладання 1-го та 2-го ступенів. Останній вступний іспит він провів у 1997 році. Його спогади є частиною коріння UFPel.

Розташування

  • Historical Centre

    Rua Gomes Carneiro,1, 96010-610, Historical Centre

    Запитання