Keystone logo
Federal University Of Ouro Preto - Universidade Federal de Ouro Preto

Federal University Of Ouro Preto - Universidade Federal de Ouro Preto

Federal University Of Ouro Preto - Universidade Federal de Ouro Preto

Введення

Федеральний університет Уро-Прето (UFOP) був створений 21 серпня 1969 року на стику столітньої та традиційної Escola de Farmácia та Escola de Minas. З роками вона розрослась і розширила свій фізичний простір, отримавши нові курси, викладачів та співавторів.

Фармацевтична школа була створена в 1839 році. Вбудована в колишню штаб-квартиру провінційного зібрання, де була присягнута 1-а республіканська конституція Мінас-Жерайс, школа була першим факультетом штату і є найстарішою в Латинській Америці у галузі фармацевтики. поле. В даний час його адміністративний сектор, колегіум та дошки знаходяться в кампусі Морро-ду-Крузейро, в Уро-Прето. Лабораторії та навчальні кабінети працюють у штаб-квартирі школи, в центрі міста та в кампусі.

UFOP прагне довести 21 століття до міста, якому більше 300 років. У той же час пропозиція щодо збереження підтверджується такими проектами, як Офіцина де Кантарія, яка відновлює важливі історичні пам’ятки, та Форум мистецтв, який сприяє роздумам про мистецтво та спадщину. Музей науки і техніки, Музей Фармації та Астрономічна обсерваторія є важливими центрами збереження пам'яті та культури, які зберігають спадщину знань для суспільства.

Розташування

  • Bauxita

    Rua Professor Paulo Magalhães Gomes,122, 35400-000, Bauxita

    Запитання