Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Введення

Федеральний університет Джуїз-де-Фора (UFJF) - державний університет, що базується в Джуїз-де-Фора (штат Мінас-Жерайс, Бразилія), з просунутим кампусом в Говернадорі Валадарес (у тому ж штаті). Заклад позиціонував себе як науковий та культурний центр у районі понад три мільйони жителів і входить до числа найкращих університетів Латинської Америки, що має національне та міжнародне визнання.

Присутній у повсякденному житті студентів, від початкового до аспірантського рівня, UFJF інвестує в кваліфікацію викладачів та освітньо-технічного персоналу, прагнучи до постійного оновлення своїх лабораторій та навчальних кабінетів, а також пріоритетного діалогу з суспільством , що відповідає усім заповідям навчально-дослідницького штатива.

На сьогодні UFJF має 93 варіанти курсів бакалаврату, а також 36 магістерських та 17 докторських курсів з усіх галузей знань. Більше 20 000 студентів щодня ходять по його містечку, не враховуючи приблизно три тисячі студентів, які здобувають дистанційну освіту.

Створений як центр досліджень та виробництва знань, UFJF сприяє формуванню етичних, критичних та високоякісних фахівців, що працюють як на ринку праці, так і в наукових колах, які прагнуть до більш справедливого та рівноправного суспільства.

Розташування

  • São Pedro

    Rua José Lourenço Kelmer,s/n, 36036-900, São Pedro

    Запитання