Federal University Of Bahia

Federal University Of Bahia

Federal University Of Bahia

Введення

Federal University Of Bahia розпочався 18 лютого 1808 року, коли принц-регент Дом Жоао VI заснував Школу хірургії Баїя, перший університетський курс у Бразилії. Тим не менш, у XIX столітті він включав курси фармації (1832) та стоматології (1864), Академії вишуканих мистецтв (1877), права (1891) та політехніки (1896). У 20 столітті Ісаяс Алвес створив факультет філософії, наук та літератури (1941).

Засновник УФБА - перший ректор університету був висвітлений у траєкторії вищої освіти. Народився в Сальвадорі в 1894 році, закінчив медицину та спеціалізувався на хірургії в Сан-Паулу. Повернувшись, він вступив на кафедру патології та хірургії та очолив медичний факультет. Протягом 15 років на посаді ректора (1946–1961) він керував процесом федералізації та впроваджував фізичну та кадрову інфраструктуру, написавши перший розділ інтегрованого університету: «Мистецтво, література, гуманітарні науки». У перший рік ректорату був офіційно створений Університет Баїї. У 1950 році він став Federal University Of Bahia , об'єднавши ізольовані школи та запровадивши інші курси. За п'ятнадцять років під керівництвом Едгарда Сантоса УФБА процвітала у сферах мистецтва, гуманітарних наук та охорони здоров'я.

На "Баї" Едгард Сантос привіз імена з міжнародної сцени; побудована університетська лікарня; створив Центр афро-східних досліджень та містечка Канела, Федерасао та Ондіна. У своєму ректорії Байя здобув популярність, з акцентом на танці, музику та театр, перші університетські курси такого роду в країні. У 1960-х УФБА засновує два важливі явища сучасної культури: Cinema Novo та Tropicalismo. Інституція зростала, модернізувалася, зберігаючи ідентичність періоду Едгарда Сантоса.

Розташування

 • Ondina, Salvador

  Avenida Adhemar de Barros,s/nº, 40170-110, Ondina, Salvador

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання