Maastricht University, Faculty of Arts and Social Sciences

Maastricht University, Faculty of Arts and Social Sciences

Maastricht University, Faculty of Arts and Social Sciences

Введення

Факультет мистецтв та соціальних наук ( FASoS ) є одним з шести факультетів у Маастрихтському університеті. Він був заснований у 1994 році. У них працює близько 240 співробітників та близько 1800 студентів. Формат освіти, як і на всіх факультетах Маастрихтського університету, грунтується на принципі навчального процесу (PBL). Факультет є міжнародним, і більшість програм пропонуються англійською мовою. Його студенти приїжджають з усього світу. Факультет розташований у центрі Маастрихта, в двох відреставрованих будівлях на Гроте-графі: "Хоф ван Тіллі" та "Сойронгебув".

Академічні програми

Факультет мистецтв та соціальних наук пропонує два трирічні програми бакалаврів: Cultuurwetenschappen / Arts and Culture; та європейські студії, і вісім однорічних магістерських програм: Kunst, literatuur en samenleving / Мистецтво, література та суспільство; Європейські студії; Вивчення глобалізації та розвитку; європейські зв'язки з громадськістю; Європейські студії з суспільства, науки та техніки; Kunst, kultuur en erfgoed / Мистецтво та спадщина; Політика в санленуванні / Політика та суспільство та культура медіа. Крім того, пропонуються два дворічних дослідницьких майстра: культури мистецтв, науки та технології; та європейські студії.

На факультеті є вища школа, яка приймає близько 10 аспірантів щороку.

Дослідження

Дослідницький інститут мистецтв та культури охоплює всі дослідження факультету мистецтв та соціальних наук . Дослідницький інститут складається з трьох програм: 1. Політика та культура в Європі, 2. Наука, технологія та суспільство, 3. Культурна пам'ять та різноманітність. Область досліджень перекриває як гуманітарні науки, так і соціальні науки.

Розташування

  • Maastricht

    Maastricht University Minderbroedersberg 4-6

    Запитання