Fanshawe College

Fanshawe College

Fanshawe College

Введення

Fanshawe College це великий коледж, що фінансується державою, розташований у Лондоні, Онтаріо, Канада, приблизно за дві години їзди від Торонто та Ніагарського водоспаду. Є 21 000 студентів денної форми навчання, у тому числі понад 7 500 іноземних студентів з більш ніж 100 країн.

Лондон, Онтаріо, Канада

Населення Лондона становить приблизно 400 000 осіб, а в агломерації – понад 500 000 осіб. Тут розташовані як Fanshawe College , так і Західний університет. У Лондоні чудове мистецтво, ринки, театри та нічне життя. Він відомий як «Лісове місто» з понад 200 парками та в регіоні, оточеному найбільшими у світі прісноводними озерами. У Лондоні є міжнародний аеропорт, до якого також можна дістатися на автомобілі, автобусі Greyhound або поїзді VIA. Канадська комісія у справах ЮНЕСКО визнала Лондон містом музики ЮНЕСКО.

Програми

Fanshawe пропонує понад 200 академічних програм, починаючи від дворічних дипломів і трирічних дипломів підвищення кваліфікації до програм аспірантури (один рік) і дипломів бакалавра з відзнакою (чотири роки).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-student

EAP – англійська для академічних цілей

Для студентів, які хочуть спочатку вивчати англійську мову, Fanshawe пропонує програму EAP (Англійська для академічних цілей). У програмі EAP є десять рівнів, які тривають вісім тижнів. Доступний безкоштовний практичний тест, щоб студенти могли оцінити, який рівень є найбільш доцільним.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Випускники Fanshawe отримують роботу

Згідно з останніми результатами опитування KPI (Ключові показники ефективності), рівень працевлаштування випускників Фаншоу становить 87,6 %, що на два відсотки перевищує середній показник по провінції. Після опитування через шість місяців після закінчення школи 80,2% випускників Fanshawe повідомили, що вони задоволені своєю освітою в коледжі, а 94,2% роботодавців задоволені навичками та внеском випускників Fanshawe.

Додатково

Усі студенти денної форми навчання в лондонському кампусі на Оксфорд-стріт отримують абонемент на автобус LTC, членство в Студентському оздоровчому центрі, а також медичне та стоматологічне страхування через Morcare. У Fanshawe є багато клубів і спортивних команд – для гравців і для вболівальників!

Прийом

Перегляньте наші вимоги до вступу тут: href="https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

Fanshawe піклується

Fanshawe пропонує пакет послуг прибуття під назвою Fanshawe Cares для всіх нових іноземних студентів. Fanshawe Cares включає:

 • Служба привітання в аеропорту, яку проводять посли студентів;
 • Транспортний трансфер з аеропорту Пірсон в Торонто до Лондона, Онтаріо;
 • Проживання на дві ночі (за потреби);
 • Допомога з пошуком житла та відкриттям рахунку в банку (при необхідності).

Крім того, як частина програми Fanshawe Cares, Міжнародний центр кожного семестру проводить вітальну сесію, щоб ви ознайомилися з коледжем та його послугами, а також познайомилися з іншими іноземними студентами.

Стипендії та фінансування

Fanshawe пропонує 5 мільйонів доларів на стипендії, премії та стипендії щороку. Існують можливості виключно для іноземних студентів, наприклад вступні стипендії.

href="https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • London

  London Campus 1001 Fanshawe College Blvd. London, ON N5Y 5R6 Canada, , London

 • Simcoe

  Simcoe/Norfolk Regional Campus 634 Ireland Road Simcoe, ON N3Y 4K8 Canada, , Simcoe

  • Woodstock

   Woodstock/Oxford Regional Campus 369 Finkle Street Woodstock, ON N4V 1A3 Canada, , Woodstock

   • Clinton

    169 Beech Street, N0M 1L0, Clinton

    • Kincardine

     Kincardine, Канада

     • Saint Thomas

      Saint Thomas, Канада

      • Toronto

       Bay Street,655, M5G 2K4, Toronto

       Запитання