Faith International University And Seminary

Faith International University And Seminary

Faith International University And Seminary

Введення

Міжнародний університет Віри готує студентів, які представляють різні християнські організації, віддані непоступності Божого Слова. Студенти, пов'язані з певною конфесією, асоціацією чи синодом, можуть мати можливість вибрати курси, що підкреслюють їхню теологічну перспективу. У 2016 році назву закладу було змінено на Міжнародний університет Віри, щоб краще задовольнити наше зростаюче міжнародне населення. Назва Faith Seminary продовжує служити нашій аспірантській програмі.

Заклад забезпечує викладачів та приміщення для студентів та випускників християнської освіти. Заклад також надає ступені, необхідні для різноманітності служінь у церкві. Він надає академічні можливості в живій обстановці, яка заохочує студентів жити під керівництвом Божого Слова на Божу славу.

Наша місія переслідується шляхом розвитку спільноти викладачів та студентів, які прагнуть зміцнити свої християнські вірування шляхом викладання та тлумачення Святого Письма, які підтримують форму доктрини, виражену в історичних віросповіданнях та сповіданнях православного християнства, та які працюють разом у спілкуванні проголошувати Євангеліє Ісуса Христа. Школа прагне служити церкві та суспільству, виховуючи, навчаючи та виховуючи учнів до духовної зрілості та готовності ефективно служити Богові як у церкві, так і у світі. Заклад очікує, що викладачі, персонал та студенти будуть моделювати такі християнські цінності, як вірність, смирення та служіння.

Розташування

  • Tacoma

    North Pearl Street,3504, 98407, Tacoma

    Запитання