© Penn State Great Valley
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Введення

Найбільший приватний університет Нью-Джерсі, FDU, є некомерційним, неконфесійним закладом із кількома кампусами. Заснований у 1942 році, FDU отримав чотирирічний статус у 1948 році та затвердження як університет у 1956 році.

Університет пропонує понад 100 програм бакалаврату та магістратури, включаючи докторські програми з фармації, сестринської практики, клінічної психології та шкільної психології; і бізнес-школа, акредитована AACSB. Програми здобуття ступеня пропонуються у двох кампусах Нью-Джерсі та у двох місцях FDU за межами США: Wroxton College, Оксфордшир в Англії, та Ванкуверський кампус, Британська Колумбія, Канада.

Понад 12 000 студентів денної та заочної форми навчання навчаються за якісними професійно-орієнтованими програмами за розкладом, адаптованим до їхніх потреб — днями, вечорами та вихідними.

Навчальна програма відображає місію глобальної освіти та основу національно відомого ядра.

Місія

Університет Ферлі Дікінсона є центром академічної передовості, який займається підготовкою громадян світу через глобальну освіту. Університет прагне надати студентам міждисциплінарне, міжкультурне та етичне розуміння, необхідне для участі, лідерства та процвітання на глобальному ринку ідей, комерції та культури.

Зобов'язання

Заява Університету Фейрлі Дікінсона щодо різноманітності, справедливості та інклюзивності

Основою своєї місії, бачення та основних цінностей Університет Фейрлі Дікінсон (FDU) прагне створювати та розвивати різноманітне, справедливе та інклюзивне середовище в кампусі, яке сприяє взаємній повазі та розумінню між студентами, викладачами, персоналом, адміністрацією та випускниками.

FDU охоплює культуру відкритості, різноманітності думок і культурного самовираження. Університет заохочує різноманітні перспективи для збагачення освітнього досвіду для університетської спільноти. FDU наголошує на розумінні культурного досвіду та перспектив, культивуючи шанобливе спілкування між членами спільноти FDU.

Університет зосереджений на забезпеченні того, щоб студенти, викладачі, співробітники, адміністрація та випускники процвітали особисто та професійно в глобальному середовищі, щоб кинути виклик і відкинути расовий розкол, упередження, системні привілеї та гноблення. З цією метою FDU не допускає дискримінації чи упередженості на основі раси, релігії, гендерної ідентичності/вираження, сексуальної орієнтації, статі, статусу здібностей, віку, національності та соціально-економічного класу.

Історія

Університет Ферлі Дікінсона, заснований у 1942 році доктором Пітером Саммартіно та його дружиною Сільвією (Саллі), став найбільшим приватним університетом Нью-Джерсі. Сьогодні понад 11 500 студентів із 32 штатів і 72 країн навчаються у двох кампусах університету на півночі Нью-Джерсі та його міжнародних кампусах у Врокстоні, Англія, та Ванкувері, Канада. Починаючи з дворічного молодшого коледжу, Fairleigh Dickinson розширив до чотирирічної навчальної програми в 1948 році, щоб задовольнити потребу у вищій освіті в північному Нью-Джерсі. У 1954 році була запропонована перша аспірантура, ступінь магістра з ділового адміністрування, і Бергенський молодший коледж був придбаний як другий кампус, нині Метрополітен Кампус. У 1956 році Фейрлі Дікінсон отримала статус університету, а через рік у Медісоні було придбано маєток Вандербільта-Твомблі площею 178 акрів, який став третім кампусом, нині Кампус Флорем.

FDU став першим американським університетом, який володів кампусом в Англії, коли він придбав Wroxton College у Трініті-коледжу Оксфордського університету. Коледж Wroxton, відкритий у 1965 році, пропонує американським студентам курси магістратури та бакалаврату, а також багатий культурний досвід. Коледж Рокстон, який раніше був абатством XIII століття, тепер є чудово відреставрованим і модернізованим особняком епохи Якова. У 2007 році FDU розпочав заняття у Ванкувері, Британська Колумбія, Канада.

FDU продовжує свою відданість розширенню глобальних горизонтів і сприянню кращому міжнародному взаєморозумінню. У 2000 році Опікунська рада прийняла цілеспрямовану місію FDU: підготувати студентів до світового громадянства через глобальну освіту.

Кожен із кампусів університету має унікальний характер і життєву силу. Студенти отримують вигоду від навчання в універсальному університеті, який пропонує широкий спектр програм і курсів, але вони також насолоджуються атмосферою тепла та особистої уваги, як правило, у набагато менших закладах.

Сьогодні FDU пропонує понад 100 освітніх програм на рівнях асоціації, бакалавра, магістра та доктора. Широкий спектр пропозицій у поєднанні з глибиною та досвідом викладачів робить Університет Ферлі Дікінсона готовим служити громадянам Нью-Джерсі та за його межами.

Стовпи FDU

Стовпове товариство Університету Фейрлі Дікінсон було засновано в 2001 році президентом Майклом Адамсом, щоб відзначити тих виняткових людей, які з часом зробили надзвичайний внесок у характер і якість університету, його спільноти та культури.

Нагорода

Вручення чека на 1000 доларів США, що вручається на Конвокації щоосені. Ванкуверські лауреати отримають свою нагороду під час вечері перед відкриттям у Ванкувері. Ім'я одержувача наноситься на індивідуальну табличку — вручається одержувачу. Значок FDU присуджується кожному одержувачу. Крім того, отримувачів Pillar запрошують взяти участь у церемонії вручення дипломів для своїх відповідних кампусів.

Критерії

 • Особа, яка працює у FDU на невикладацькій посаді принаймні десять років і в ранзі нижче помічника віце-президента, асоційованого віце-президента або віце-президента.
 • Особа демонструє глибоке розуміння місії та історії FDU.
 • Особа сприяє ввічливості на кампусі.
 • Людина служить зразком для наслідування для інших співробітників ФДУ та студентів.
 • Особа демонструє високий рівень турботи про студентів та інших членів університетської спільноти.
 • Особа повинна брати активну участь у спільноті FDU поза межами його/її конкретних вимог до роботи.

Процес

Навесні кожного навчального року Управління кадрів готує листа до спільноти FDU, в якому перераховує критерії для нагородження, закликає до висунення кандидатур і встановлює опублікований кінцевий термін.

Студентам та аспірантам висувати кандидатури не дозволяється.

Номінанти повинні працювати у FDU не менше трьох років.

Кандидатури повинні подаватися індивідуально з рекомендацією. Групові петиції не приймаються.

Заохочується повторне висування попередніх номінантів, які раніше не були обрані, але все ще мають право.

За відсутності достатньої кількості кандидатів комітет може отримати доступ до попередньої групи кандидатів за останні два роки.

Теперішнім кваліфікованим членам Pillar Society буде дозволено подати одну кандидатуру. Усі поточні одержувачі основної ланки після підвищення до рангу помічника віце-президента, асоційованого віце-президента або віце-президента збережуть свою посаду основної, але їх буде вилучено з процесу призначення та виборів.

Кандидатури будуть передані до Управління людських ресурсів і перевірені на відповідність критеріям прийнятності, згаданим вище.

Управління людських ресурсів надасть активним членам Pillar Society копії всіх прийнятних форм висунення, а також форму для голосування. Члени отримають вказівки повернути бюлетені для голосування до відділу кадрів.

Управління людських ресурсів визначатиме результати, вибираючи не більше одного одержувача з кожного великого кампусу Нью-Джерсі та Кампусу Ванкувера, і відповідним чином зв’яжеться з Офісом президента, відділом операцій та комунікацій університету.

Оголошення та вручення нагород Pillar

Кожному нагородженому буде надіслано лист за підписом президента університету. Імена пересилаються старшому віце-президенту з операцій для включення в програму скликання та сценарії, а також виконавчому директору кампусу Ванкувера для включення в програму вечері перед відкриттям. Імена разом із номінаціями пересилаються до Управління комунікацій для розробки цитати на 100-200 слів, яка буде зачитана на скликанні в Нью-Джерсі або на вечері перед початком роботи у Ванкувері. Копії всіх кандидатур будуть передані до Офісу президента для конфіденційного зберігання протягом двох років. Лауреат повинен переглянути цитати перед презентацією. ПРИМІТКА: Старший віце-президент з операцій читає цитату; Президент вручає нагороду. Одержувачам рекомендується зробити коротку (50 слів) заяву про прийняття. Управління людських ресурсів залишає за собою право періодично переглядати процедури та надавати рекомендації Офісу президента.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Madison

  285 Madison Avenue, 07940, Madison

  • Teaneck

   1000 River Rd, Teaneck, 07666, Teaneck

   • Vancouver

    842 Cambie St, Vancouver,, BC V6B 2P6, Vancouver

    • Wroxton

     Church St, Wroxton, Banbury, OX15 6QF, Wroxton

     • New York

      New York, США

      Запитання