© ©Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia
Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Введення

Ми надаємо нашим студентам якісну освіту, розвиваємо їхні навички та показуємо їм можливі шляхи вперед, щоб вони могли завоювати навколишній світ.

Альма-матер тисяч успішних студентів

Машинобудівний факультет - один із найстаріших факультетів Пльзень і вже понад 70 років доводить своє незамінне місце в цьому промисловому місті. Багаторічна традиція заводів Škoda у Пльзені заклала чудовий фундамент для технічної освіти, що разом із новітніми технологіями та знаннями проклало шлях до створення сучасного, відкритого навчального закладу, широко визнаного в науці та дослідженнях та затребуваного провідними компаніями для співпраця.

Машинобудівний факультет готує висококваліфікованих фахівців за акредитованими навчальними програмами, які користуються великим попитом на ринку праці. Ми черпаємо натхнення для змісту наших навчальних галузей головним чином у співпраці з виробничою практикою та співпраці з університетами в країні та за кордоном.

Факультет має десятки контактів з університетами по всьому світу. Багато з цих контактів та проектів дозволяють нашим викладачам та студентам працювати або навчатися за кордоном в університетах та компаніях, повертаючи з ними нові знання та досвід в наше академічне середовище.

Машинобудівний факультет має акредитовані наукові програми та програми докторантури. Він також проводить процедури абілітації та професури.

Чому вчитися у нас?

Просто тому, що вміння вивчати технології - це абсолютно здорово! Це дасть вам чудовий початок успішної кар’єри, допоможе знайти цікаву та перспективну роботу, і, можливо, ваша робота навіть стане вашим хобі. Вивчення технологій покращить ваші вміння, а не лише ваші знання. Комп’ютерне програмування підніме вашу роботу на крок вище, і ви зможете проектувати і навчитися мислити як інженер, коли будете вирішувати проблеми. Ми віримо, що наше керівництво забезпечить вас усім необхідним, щоб винайти та виготовити дивовижні речі самостійно.

І що ще?

Якщо вас цікавлять комп’ютерне моделювання, віртуальна реальність, комп’ютерне моделювання, промисловий дизайн, медичні та автомобільні технології, поїзди та трамваї, передові матеріали чи методи управління, то ви знайшли правильне місце! А для тих, хто ще не впевнений, що хотів би навчатись, ми можемо порадити вас та запропонувати відповідні спеціалізації. Ви зможете завести нових друзів в університеті і, можливо, навіть разом створити нову модель гоночного автомобіля з формулою, або ви можете збагатити свою освіту стажуванням в одному з наших університетів-партнерів по всьому світу.

А моя кар’єра?

Існує величезний попит на студентів-інженерів, і якщо ви додасте до своїх навичок глобальну мову, ви зможете вибрати серед добре оплачуваних пропозицій роботи по всьому світу.

Життя факультету

Факультет організовує щорічні заходи для своїх студентів, деякі - для всього університету, а деякі - лише для студентів факультету. На початку семестру у студентському містечку факультету проводяться ознайомчі заходи для студентів, які навчаються. Студенти можуть зустрітися у дружньому, неформальному середовищі зі своїми старшими однокласниками, а також з деканом факультету на концерті студентських колективів.

Протягом усього навчання ми організовуємо екскурсії та змагання з кафедрою фізичного виховання та спорту. Під час канікул університет організовує літні школи та наш факультет фізичного виховання та спорту приміських таборів, які ви можете допомогти запустити.

Статистика

 • Понад 70 років традицій
 • 6 відділів
 • 950 + студентів
 • 10 000 + випускників
 • Школа, рекомендована роботодавцями 2018, 2019 (3 місце)
 • Сучасний кампус університету
 • Регіональний технологічний інститут (РТІ)
 • Центр енергетичних досліджень
 • Тісний зв'язок з промисловістю

  Розташування

  • Pilsen

   Univerzitní,8, 301 00, Pilsen

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання