Faculty of Engineering, The Chinese University of Hong Kong

Faculty of Engineering, The Chinese University of Hong Kong

Faculty of Engineering, The Chinese University of Hong Kong

Введення

Повідомлення Діна

Інженерний факультет, заснований у 1991 році колишнім віце-канцлером професором Чарльзом Као, також відомим як "Батько волоконної оптики" та Нобелівського лауреата з фізики, складається з провідних світових експертів, які займають передові позиції у своїх дисциплінах. викладання та дослідницька майстерність.

Факультет забезпечує інноваційну освіту для наших студентів-інженерів. В даний час, маючи понад 3800 студентів та аспірантів, ми пропонуємо широкий спектр академічних програм з питань штучного інтелекту: системи та технології, біомедична інженерія, інформатика, комп’ютерна інженерія, електронна інженерія, енергетика та екологічна інженерія, фінансові технології, інформаційна інженерія, математика та інформаційна інженерія, машинобудування та автоматизація машинобудування та системи та інженерне управління. Для збагачення навчального досвіду студентів ми пропонуємо різноманітні способи залучення учнів до навчання, наприклад, практичного досвіду, впливу інженерного підприємництва, виїзних поїздок, міжнародного обміну, літнього стажування та проходження студентських курсів.

Факультет був визнаний у всьому світі за свою досконалість у галузі інженерних досліджень. Наші лабораторії та обладнання світового класу дозволяють проводити чудові дослідження. Ми тісно співпрацюємо з урядом та промисловістю щодо розробки нових технологій для задоволення суспільних потреб та покращення якості людства. Близько 25 років тому CUHK був першопрохідцем у галузі Інтернет-інфраструктури та розвитку Гонконгу. Той факт, що понад 80% сьогоднішнього інтернет-трафіку в Гонконзі все ще проходить через комунікаційне обладнання CUHK, є свідченням та спадщиною нашого новаторського та постійного внеску в Гонконг. Сьогодні Штучний інтелект (ШІ) готовий перетворити кожен аспект нашого життя. Величезний успіх стартапу SenseTime, першого Єдинорога в HK, підкреслює наше лідерське становище в області ШІ. За міжнародними рейтингами в галузі інжинірингу ми є одними з найкращих у світі. Reuters щойно назвав CUHK найінноваційнішим університетом Гонконгу.

Індустріальна революція та інформаційна епоха змінили хід історії. Інженери плечі зростають відповідальність за покращення людства. Зараз ми знаходимось на межі «Четвертої промислової революції», що поєднує фізичний, цифровий та біологічний світи. Конвергенція Інтернету речей, штучний інтелект, робототехніка, наука про дані, біотехнологія, виробництво матеріалів, мікроелектроніка, автономні транспортні засоби, сучасне виробництво та нанотехнології готові порушити будь-яку галузь та кожен аспект сучасного життя. CUHK Engineering повинен працювати разом з іншими факультетами, щоб зіграти ключову роль у формуванні Четвертої промислової революції. У наступні роки ми будемо продовжувати зміцнювати свої викладацькі та дослідницькі майстерності, а також відповідати на великі виклики, що стоять перед світом.

Мені честь мати можливість обіймати посаду декана інженерного факультету CUHK. Я з нетерпінням чекаю співпраці з командою дуже талановитих колег для постійної досконалості в наукових дослідженнях та освіті, які сприяють Гонконгу, Китаю та світу.

Декан інженерії

Професор Мартін Д.Ф. Вонг (黃 定 發 教授)

Чо-Мін Лі професор комп’ютерних наук та техніки

Співробітник ACM, співробітник IEEE

133375_IMG_9758-Crop.jpg

Місія факультету

Факультет Інженерії

Інженерний факультет створений у 1991 році професором сер Чарльзом Као, колишнім віце-канцлером CUHK та хрещеним батьком волоконно-оптичної комунікації. Це центр сучасних досліджень та передачі технологій, а також ефективний навчальний майданчик для інженерів. Його сильний професорський контингент складається, серед інших, академіків Китайської академії наук, стипендіатів IEEE та першого китайського вченого, який здобув престижну премію Тюрінга. Студенти отримуватимуть звукоінженерну освіту через суворий бакалавр інженерії та інших навчальних програм та найсучасніші засоби. Насичене студентське життя та багатий обмін та практичні можливості навчання навчаються разом, щоб додати цінність цій освіті та відкрити приголомшливі перспективи кар’єри в Гонконзі та світі для випускників інженерії.

Місія факультету

Інженерний факультет прагне до навчання майбутніх лідерів у галузі інженерії, пошуку знань на межі сучасних технологій та застосування технологій для задоволення суспільних та людських потреб.

133379_CUCampus2013-3.jpg

З повагою

Дослідники світового класу

35 стипендіатів IEEE, члена NAE США, членів CAE тощо.

Відмінні досягнення учнів

Переможці Microsoft Research Asia Asia стипендія, докторська стипендія Google, Меморіальна стипендія Google Аніта Борг, IBM PhD стипендія тощо.

Яскраве дослідницьке середовище

133376_entrance_1_high.jpg

Чому CUHK?

  • Найбільший кампус у Гонконзі (137,3 га)
  • Розташований поруч з Гонконгським науковим парком
  • Найінноваційніші університети Reuters в Азії: 1-е місце в Гонконзі в 2016 - 2019 роках
  • Найкращі університети ARWU у Великому Китаї: 1-й у Гонконзі, 3-й у Великому Китаї
  • Світовий рейтинг університетів QS: 10-й в Азії, 46-й у світі
  • Рейтинг світового університету QS за темою 2019: 23 видатки посіли топ-50 у світі
  • Рейтинг вищої освіти Times: 7 місце в Азії, 57 місце у всьому світі

Розташування

  • Ma Liu Shui

    Ma Liu Shui, Гонконг

Запитання