Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Введення

Ідеально школа (ВВСКІ) розпочала свою діяльність в першій половині 2000 року, з плином директорів. З тих пір вона була зосереджена на академічну якість їх курсів і сьогодні характеризується в п, і установа вищої освіти з кращому стані PMI.

З близько 2500 студентів, ВВСКІ Бакалаврат, бакалавра і технології, а аспірантура в управлінні, технології, інженерія, архітектури, освіти і права.

У грудні 2014 року, ВВСКІ став частиною DeVry Education Group, в США навчальній групі з більш ніж 80-річною історією в галузі освіти і присутній в 55 країнах, з 160 тисяч студентів. Це робить Faci перший і єдиний міжнародний шкільний Віфлеєма, який дає нашим студентам доступ до цілого ряду переваг і програм, як обмін в США і курс англійської мови субсидованого. Готель розташований в престижному районі міста, в районі Campos Батіста, ВВСКІ має сучасні навчальні класи, лабораторії з сучасним обладнанням, бібліотека та інфраструктури до міжнародного стандарту, що тільки коледж DeVry Бразилія може запропонувати.

Будьте випускник професіонал в Faci кошти проживши всі переживання, необхідні для обіймати посади, знайти рішення і покласти відразу в практиці всі повідомлення поглиненої в коледжі.

Приходьте в наш факультет, вибрати кращий курс для вас і підпишіться на нашу вступних іспитів. Якщо ви хочете освіту світового класу, ВВСКІ це ваш кращий варіант.

Розташування

 • Belém

  Tv. Tupinambás, nº 461, Bairro Batista Campos, CEP: 66025-610 Belém – PA

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання