© Masterstudio Industrial Design - NAZA
Fachhochschule Nordwestschweiz FHNW

Fachhochschule Nordwestschweiz FHNW

Fachhochschule Nordwestschweiz FHNW

Введення

Навчається в Masterstudio Design

Masterstudio Design в Institute Contemporary Design Practices (ICDP) складається з трьох студій: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Кожна студія має дисциплінарну спрямованість. Крім того, дослідницький дискурс ICDP зосереджується на цифровій інтеграції, культурі дизайну та циклічному дизайні, а також відображається та передається багатовимірно.

Основою наших прикладних досліджень і проектних робіт є проектний термін «Advanced Design». Замість поточної економічної практики максимізації ми приймаємо роль екстрапренера в навчанні та дизайні, що означає співпрацю та системні дії: обговорюються та розвиваються актуальні проблеми глобальних криз, зміни клімату та соціальної нерівності. Стійкість і екологія, інклюзивність і технології, взаємодія і матеріальність - це ті сфери, в яких роль дизайну ставиться під сумнів і визначаються нові бачення людського співіснування та економічної діяльності.

Masterstudio Design пропонує поглиблену підготовку з професійної, орієнтованої на майбутнє практики дизайну та прикладних досліджень. Визначаються та визначаються актуальні дослідницькі питання, задумуються відповідні та складні процеси проектування, розробляються та реалізуються проекти.

Комунікація, управління проектами, міждисциплінарна та науково-орієнтована командна робота є складовими навчання.

Подати заявку до 15 березня 2023 року! Більше інформації тут.

Перегляньте наш Instagram тут .

Розташування

  • Basel

    Basel, Швейцарія

Програми

Запитання