exMedia

exMedia

exMedia

Введення

exMedia це академічна група, яка розділяє переконання, що - експериментальні проекти естетичні та соціально-технічних досліджень, щоб привести до - розширення наукових і творчих горизонтів було ефективно вирішувати - екзистенційних людських умовах в 21-м столітті.

даною групі exMedia інтегрує дисципліни проектування, кодування, простір, звук і анімація. Критичні роздуми і експериментальна практика комбінату в роботі над проектом. Вихідні точки є індивідуальні питання студентів, соціальний розвиток і незалежні дослідження. Області діяльності суб'єкта групи включають чайник культури, Hybrid Space, пізнавального і дизайн перетворення, звук дослідження, експериментальна інформатика, політика мереж і обладнання, анімації та ігор.

Аспірант програма спрямована на кандидатів з різних професійних областях, таких як архітектура, урбанізм, дизайн, звук, комп'ютерні науки, мистецтва, теорії та активізму. Економісти очікують, що вміння працювати на складних тем в дослідженні проекту самовизначитися. даною групі exMedia заохочує студентів розробляти нові профілі, а не очікування поточних описів посадових обов'язків і поточних ринкових умов для задоволення. Можливості майбутніх дій для випускників, починаючи від незалежності завдяки діяльності в області агентств і компаній по дослідженню.

Унікальне дослідження лістинг групи за умови використовує вільні простору художньої школи, не підкоряючись обмеженням світу мистецтва. Зокрема, питання і редагування форм просунуті, які вже не знають своє місце з самого початку. Проекти розвідувального та дизайн орієнтованих з поточними інструментів, розроблених в якості електронного мікроконтролера, лазерні різаки, ЧПУ фрезерного верстата моделі, 3D-сканери / принтери. Підрозділ працює лабораторій для дослідження звуку і розваг.

Розташування

  • Cologne

    Peter-Welter-Platz 2 , D-50676, Cologne

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання