Keystone logo
European University of Post-Industrial Cities (UNIC)

European University of Post-Industrial Cities (UNIC)

European University of Post-Industrial Cities (UNIC)

Введення

European University of Post-Industrial Cities (UNIC) було засновано в 2020 році з метою запропонувати інклюзивну освіту для нового покоління студентів. Альянс із 10 європейських університетів, що базуються в постіндустріальних містах і фінансуються Європейською Комісією, працюють рука об руку з міськими інституціями, щоб забезпечити включення міських питань у викладання та дослідження у спосіб, який є доступним та інклюзивним для всіх учнів. У 2023 році альянс запроваджує свій перший спільний магістерський ступінь і шукає студентів, які просуватимуть постіндустріальну трансформацію своїх міст і стануть висококваліфікованими випускниками в нових наукових дисциплінах, які відповідають потребам мінливої економіки в Європі та навколо неї. світ.

Особливості кампусу

European University of Post-Industrial Cities (UNIC) складається з десяти університетів, розташованих у різних країнах Європи, що представляють десять різних постіндустріальних міст.

Усі десять партнерів поділяють ідентичність UNIC. Ми були створені за часів постіндустріального переходу та зробили свій внесок у такі зміни, як закриття Opel Fabric у Бохумі, кінець автомобільного заводу Ford у Корку, скорочення Nokia Industry в Оулу чи швидка цифровізація гавань у світовому портовому місті Роттердам та інші важливі соціальні, економічні та культурні перетворення. Перехід від виробництва до послуг також призводить до широкого спектру соціальних, економічних, культурних і демографічних трансформацій. Наші постіндустріальні міста є гарячими точками таких ширших трансформацій у соціальному ландшафті Європи. Сюди входять зміни на ринку праці та в зайнятості (молоді), у моделях міграції та різноманітності, пов’язаній з міграцією, у старій і новій нерівності, у впливі нових технологій, у нових змінах у здоров’ї тощо.

  Розташування

  • Rotterdam

   Burgemeester Oudlaan,50, 3062 PA, Rotterdam

  • Rotterdam

   Burgemeester Oudlaan,50, 3062 PA, Rotterdam

   • Bilbao

    Unibertsitate Etorbidea,24, 48007, Bilbao

    • Bochum

     Am Einkaufszentrum,1, 44791, Bochum

     • Istanbul

      Sarıyer Rumeli Feneri Yolu, 34450, Istanbul

      • Liège

       Place du 20 Août,7, 4000, Liège

       • Oulu

        Yliopistokatu,9, 90570, Oulu

        • Zagreb

         Unska ulica,3, 10000, Zagreb

         Запитання