European University Cyprus

European University Cyprus

European University Cyprus

Введення

European University Cyprus активно співпрацює з місцевими, регіональними та глобальними партнерами для сприяння можливостям для довгострокових стратегічних партнерських досліджень та інноваційних програм навчання.

Ласкаво просимо до European University Cyprus , університету, який займає особливе місце на Кіпрі та в регіоні Південно-Східної Європи. Це інноваційна установа, визначена динамічною інтеграцією передових освітніх програм, новаторських досліджень та широкої взаємодії з громадою, промисловістю та суспільством. Крім того, наше видатне навчання та навчання, яке сприяє підвищенню рівня працевлаштування, а також найсучасніші інфраструктури, сприяють досягненню загальної мети, яку European University Cyprus як національного, так і міжнародного рівня, є одним із провідних вищих навчальних закладів. Саме тому European University Cyprus є важливою частиною соціальної та економічної структури регіону Південно-Східної Європи. Завдяки інтеграції викладання та досліджень, а також досвіду навчання в навчальні програми та практичні польові роботи, наша Академічна модель робить розширене навчальне середовище для студентів важливою частиною нашої діяльності. У результаті наші студенти отримують як цінні знання на робочому місці, так і громадянську свідомість.

Наш високоякісний факультет - з науковим міжнародним досвідом - прагне до участі та участі в суспільстві, основаному на знаннях. Крім того, European University Cyprus постійно є одним з найбільш новаторських регіонів університетів Південно-Східної Європи, який постійно прагне забезпечити новий підхід до навчальних практик розвитку та / або професійних шляхів, сформованих нашою новітньою академічною обстановкою. У сучасному економічному кліматі студентам ще важливіше звернутися за університетом високого статусу, який є вибір №1 для синергії або співпраці з престижними корпораціями та / або організаціями. Наприклад, Microsoft вибрав European University Cyprus для співпраці, запуску та управління "Інноваційним центром Microsoft" (MIC). Це єдиний у світі MIC на Кіпрі та серед 100 інноваційних центрів Microsoft (MICs) в усьому світі, які створюють мережу найсучасніших технологій для співпраці з інноваційними дослідженнями, технологіями та програмними рішеннями, що включає в себе поєднання уряду, академічні та учасники галузі.

European University Cyprus - один з провідних університетів у світі для залучення студентів з усього світу. Багато перспектив для наших студентів для навчання за кордоном та включення міжнародного академічного досвіду в свою університетську освіту ще більше збагачує студентський досвід на European University Cyprus . На European University Cyprus ми прагнемо зробити якісну вищу освіту доступною і доступною, щоб більше студентів могли переслідувати свої мрії. Ми вважаємо, що це допоможе зробити світ кращим.

VISION

Бути провідним університетом у регіоні, пропонуючи досконалість у навчанні, дослідженнях та підтримці студентів

МІСІЯ

Виховувати наших студентів для успішної та повної кар'єри Розуміння та обслуговування потреб нашого суспільства Створення знань через дослідження та інновації

ЦІННОСТІ

  • Схвалений досконалості
  • Клієнт-орієнтований
  • Орієнтований на людей
  • Інноваційний
  • Відповідальний
  • Соціально відповідальний

Розташування

  • Nicosia

    European University Cyprus 6, Diogenis Str., Engomi, P.O. Box: 22006, 1516, Nicosia

Запитання