© CU Marketing Department
European University

European University

European University

Введення

European University - це уповноважений вищий навчальний заклад із статусом навчального університету, який реалізує програми вищої освіти відповідно до встановлених законом правил та видає свідоцтво про кваліфікацію, визнану державою.

Рішенням Авторизаційної ради навчальних закладів від 21 січня 2011 року університет отримав статус викладацького університету терміном на 5 років. До 2012 р. Університет впроваджував три освітні програми: ступінь бакалавра медичних сестер, ступінь бакалавра фармації та програму магістра менеджменту охорони здоров’я. Гранична кількість студентів становила 246 студентів. Наприкінці 2013 року університет отримав акредитацію за програмою бакалавра з фінансів та банківської справи, а у 2014-2017 роках-за освітніми програмами, які в даний час реалізує, включаючи англомовну освітню програму випускника лікаря, на яку припадає найбільша частка іноземних студентів. Відповідно до рішення Ради з питань авторизації вищих навчальних закладів від 18 січня 2016 року European University повернув собі статус навчального університету терміном на 5 років, до 2021 року. Навчальні заклади від 13 грудня 2016 року, університет має граничну кількість студентів, де навчається 1500 студентів, і згідно з рішенням Ради авторизації вищих навчальних закладів від 26 липня 2019 року European University встановив поріг у 3000 студентів.

European University працюють 4 факультети:

 • Факультет бізнесу та технологій
 • Юридичний факультет, гуманітарні та соціальні науки
 • Медичний факультет
 • Факультет ветеринарної медицини

В рамках зазначених факультетів Університет реалізує 12 освітніх програм, які включають освітні програми двох рівнів вищої освіти (бакалаврська, магістерська, однорівнева та однорічна підготовка вчителів).

European University визначив такі стратегічні пріоритети на найближчі сім років відповідно до своєї місії, бачення та цінностей:

 • Розвивати впізнаваність бренду та підвищувати соціальну відповідальність;
 • Розробка всіх трьох рівнів програм вищої освіти;
 • Підвищення якості планування та впровадження навчального процесу, широке впровадження інноваційних методів навчання та навчання та оцінювання;
 • Сприяння та посилення науково-дослідницької діяльності;
 • Розвиток студентського обслуговування та середовища;
 • Організаційне управління університетом та розвиток ресурсів.

До 2025 року European University , згідно з його застосуванням бачення, є відкритим академічним простором, який розвиває сучасну, добре обладнану, зручну та адаптовану освітню, наукову та робочу інфраструктуру, підтримує фінансову стійкість, залучає та ефективно підтримує висококваліфіковані людські ресурси, сприяє їх професійному розвитку та заохочує академічну та студентську мобільність шляхом самореалізації, а також активної участі у процесі інтернаціоналізації.

Медичний факультет

Медичний факультет European University працює з 2014 р. Мета факультету - забезпечити підготовку студентів у сфері охорони здоров’я з точки зору академічної свободи та інституційної автономії.

Викладацький процес на факультеті очолюють відомі та визнані фахівці в цій галузі, які мають багаторічний медичний та педагогічний досвід. Різноманітні методи навчання та оцінювання дають можливість оволодіти не лише теоретичними знаннями, а й практичними навичками.

Медичний факультет підписав угоди про співпрацю приблизно з 60 клініками Грузії, а також з медичними університетами різних країн світу. Професори та студенти медичного факультету є членами різних міжнародних наукових та професійних асоціацій. Виходячи з усього вищесказаного, крім практичних занять, передбачених програмою, студенти мають можливість пройти клінічну практику в різних університетських клініках по всьому світу, а також долучитися до поточних дослідницьких проектів на факультеті та брати участь у місцевих та міжнародних наукових подій. Студентський науковий журнал "Біомедичні та основні клінічні дослідження" видається з 2020 року.

На факультеті є центр моделювання, де навчаються клінічним/галузевим навикам та оцінюються за допомогою сучасних медичних технологій, манекенів у модельованому клінічному середовищі.

На факультеті проводяться:

 • Медична програма доктора медицини англійською мовою
 • Програма стоматологічної медицини англійською мовою
 • Програма стоматологічної медицини грузинською мовою

На факультеті створено Науково -дослідний інститут медицини, який діє на базі Національного центру проти туберкульозу та хвороб легенів. Окрім участі у місцевих та міжнародних наукових грантових проектах, Інститут видає науковий журнал - "Журнал біомедицини та медичних наук".

Ми не обмежуємося лише тим, щоб навчити вас медицині. Ми пропонуємо вам незабутню подорож мікро- та макросвітом людського тіла, використовуючи сучасну медичну літературу, мультимедійні засоби та медичні тренажери. Ми вітаємо вас у великих клініках, де ви зможете повною мірою відчути реалістичне медичне середовище та допомогти вирішити реальні завдання та використовувати методи, які згодом стануть вирішальними для проведення незалежних процедур у вашій майбутній спеціальності.

Розташування

 • Tbilisi

  Administrative Building Tbilisi, 0141, Guramishvili Avenue 76, , Tbilisi

  • Tbilisi

   The Building of the Faculty of Medicine Tbilisi, 0189, Sarajishvili Street 17, , Tbilisi

   Запитання