Keystone logo
European Humanities University

European Humanities University

European Humanities University

Введення

ЄГУ здійснює свою діяльність в рамках європейської інтелектуальної традиції та керується принципами ліберальної освіти. Навчання в ЄГУ здійснюється за моделлю liberal arts, що дозволяє максимально розкрити творчий та академічний потенціал студента, а також сформувати навички критичного мислення та активної громадянської позиції. Висока конкурентоспроможність освітніх програм ЄГУ значно підвищує шанси студентів на успішне працевлаштування в різних сферах діяльності. Випускники ЄГУ отримують дипломи, які визнаються в Європі та Північній Америці.

ЄГУ є студентоцентричним університетом, який сприяє розвитку громадянського суспільства через гуманітарні науки та вільні мистецтва для студентів з Білорусі та регіону, об’єднуючи їх разом і пропонуючи міжнародний досвід якості навчання. Університет орієнтований на громадянсько налаштованих студентів зі Східної Європи, які відрізняються відданістю європейським цінностям і вільним мистецтвам, а також багатим життям на кампусі та мережею випускників.

Навчання в ЄГУ не лише занурює студентів у низку предметів і дисциплін. Він сприяє трансдисциплінарному підходу, навичкам критичного мислення, а також громадянській активності, що дає їм змогу розробляти інноваційні рішення, ідеї та підприємства.

Наші цінності

 • Європейські цінності – заохочувати всебічне вдосконалення студентів і демократичне ставлення до особистого та громадянського розвитку з використанням ліберального викладання та навчання та критичного мислення.
 • Якість навчання – щоб продемонструвати чудовий академічний та суміжний досвід навчання.
 • Спритність – забезпечити своєчасну та адекватну реакцію на зміни зовнішнього та внутрішнього середовища.

В ЄГУ

 • Студенти можуть вільно висловлювати свою думку та оскаржувати ідеї, представлені в класі, не боячись помсти;
 • Студенти та науковці можуть вільно проводити дослідження без ідеологічних обмежень;
 • Студенти та науковці можуть вільно висловлювати свої політичні погляди та заохочуються бути активними членами громадянського суспільства;
 • Студенти та науковці заохочуються висловлюватись білоруською мовою та досліджувати свою білоруську спадщину;
 • Управління та фінанси контролюються міжнародною Радою керуючих.

Місія та стратегія

З моменту свого заснування в Мінську в 1992 році European Humanities University залишається відданим виробленню та поширенню соціально відповідальних і критичних знань у соціальних і гуманітарних науках, забезпечуючи якісну освіту шляхом інтеграції навчальних програм з дослідницькими, творчими та прикладними проектами.

Відповідно до Стратегії ЄГУ на 2021-2026 роки, Університет продовжуватиме підвищувати якість академічного та дослідницького досвіду, забезпечувати інноваційні підходи у викладанні та навчанні, сприяти міжкультурному діалогу та включати Білорусь у європейську політичну та академічну спільноту.

Вплив ЄГУ

ЄГУ має сильний опосередкований вплив на Білорусь, який сьогодні виражається радше у створенні платформи для спілкування випускників з близькими (демократичними) цінностями.

Потенційний ефект можна досягти шляхом зміцнення зв’язків з громадськими організаціями, вирішення внутрішніх питань та вдосконалення навчальної програми.

Розташування

 • Vilnius

  Savičiaus gatvė, 17, 01126, Vilnius

Програми

Також заклад пропонує:

Запитання