© Carrianna Field
Euroinnova International Online Education

Euroinnova International Online Education

Euroinnova International Online Education

Введення

Euroinnova International Online Education — це центр вищих та аспірантських досліджень, що спеціалізується на відкритому, онлайн- та дистанційному навчанні на міжнародному рівні, мета якого — задовольнити потреби у навчанні компаній, працівників та окремих осіб.

В даний час ми перебуваємо в 16 країнах, у нас працює персонал із 150 викладачів та співпрацюючих експертів у понад 400 навчальних областях та за допомогою технологій електронного навчання, що спеціалізуються на затверджених онлайн-курсах, дистанційних курсах та університетських курсах Baremables для викладацьких, середніх та медичних вакансій.

Все це, разом із суворими педагогічними критеріями та наданням персоналізованої уваги студенту нашою командою викладачів, гарантують якісне навчання, отримане AENOR.

Euroinnova International Online Education – одна з компаній з найвищими темпами зростання в національній панорамі дистанційного навчання. Наша основна штаб-квартира знаходиться в Гранаді, але наша політика розширення означала, що наразі ми пропонуємо місцеві послуги в різних країнах Латинської Америки, таким чином консолідуючи наш процес розвитку.

Наш студентський клуб налічує понад 20 000 членів, де доступні тисячі освітніх ресурсів. Ми також маємо Біржу вакансій та стажувань, де в даний час сотні компаній з різних секторів вже включили понад 30 000 керівників та менеджерів середнього рівня з понад 4000 великих компаній на національному та міжнародному рівнях.

Розташування

  • Atarfe

    Calle Chile, 18230, Atarfe

Запитання