ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

Введення

122193_180531-poster_presetations-004.jpg

ETH Цюріх

Свобода та індивідуальна відповідальність, підприємницький дух та відкритість: ETH Zurich стоїть на основі справжніх швейцарських цінностей.

Наш науково-технічний університет бере свій початок у 1855 році, коли засновники сучасної Швейцарії створили його як центр інновацій та знань.

У ETH Zurich студенти відкривають ідеальне середовище для незалежного мислення, досліджують клімат, який надихає на найкращі результати. Розташований у самому серці Європи, але налагоджуючи зв’язки по всьому світу, ETH Zurich є першопрохідцем у ефективних рішеннях глобальних викликів сьогодення та завтра.

Портрет

Свобода та індивідуальна відповідальність, підприємницький дух та відкритість: ETH Zurich стоїть на основі справжніх швейцарських цінностей. Наш науково-технічний університет бере свій початок у 1855 році, коли засновники сучасної Швейцарії створили його як центр інновацій та знань. У ETH Zurich студенти відкривають ідеальне середовище для незалежного мислення, досліджують клімат, який надихає на найкращі результати. Розташований у самому серці Європи, але налагоджуючи зв’язки по всьому світу, ETH Zurich є першопрохідцем у ефективних рішеннях глобальних викликів сьогодення та завтра.

122192_190917-istp-siptalk6-IM5A4624-web-2400.jpg

Факти та цифри

 • 19 800 студентів, у тому числі 4 000 докторантів, із понад 120 країн світу
 • 500 професорів
 • 355 виділень з 1996 року
 • 21 лауреат Нобелівської премії, включаючи Альберта Ейнштейна та Вольфганга Паулі (1 володар медалі Філдса, 2 лауреати Прітцкера)
 • 90 заявок на патенти та 200 звітів про винаходи щороку
 • 1,8 мільярдів швейцарських франків, що включає 1,3 мільярда швейцарських франків, що фінансуються з федерального уряду
 • 9 -е місце в рейтингу THE (2016)
 • 8 -е місце в рейтингу QS (2016)
 • 19 -е місце в рейтингу ARWU (2016)

Основні зони зосередження

Для того, щоб впоратися з головними викликами людства, часто необхідно поєднання дисциплінарних підходів у багатопрофільних командах або мультидисциплінарного підходу. Ось чому ETH Zurich зосереджується на кількох основних напрямках діяльності, окрім діяльності відомства. Дослідження зосереджується на потребах суспільства - будь то на місцевому, національному чи глобальному рівні - і тому робить цінний внесок у політику, економіку та суспільство.

122195_181106-kolloquium-011.jpg

Основними напрямками діяльності ETH Zurich є:

Ліки

Будучи технічним та науковим університетом, ETH Zurich впродовж десятиліть робить значний внесок у розвиток медицини шляхом фундаментальних досліджень, розвитку технологій прогнозування, діагностики та терапії, заснування спін-оф-компаній, навчальних та освітніх програм та інфраструктури.

Дані

Дослідники з ETH Zurich розробляють нові підходи до науки про дані та машинного навчання, щоб захистити та оцінити величезну кількість даних.

Стійкість

Продовольча безпека, енергозабезпечення та зміна клімату, сталий дизайн наших середовищ існування та обережне поводження з природними ресурсами є одними з найбільших глобальних проблем. ETH Zurich інтенсивно вивчає ці теми протягом десятиліть і сьогодні є лідером у галузі енергетики, харчування та екологічних досліджень.

Технології виробництва

Економічний успіх компанії залежить від її здатності розробляти інноваційні продукти та забезпечувати економічно ефективне виробництво. Дослідження ETH Zurich сприяють розвитку орієнтованих на майбутнє виробничих процесів та технологій виробництва.

Ініціатива критичного мислення

ETH Zurich розпочала ініціативу критичного мислення (CTETH) у 2012 році з метою навчити студентів ETH критично мислити та самостійно. Ця ініціатива дозволяє університету надати критичне мислення та комунікативні та лідерські навички на додаток до фахівців.

Цюріх
122197_180920-kolloquium-028.jpg

Розташування

 • Zürich

  ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy Universitätstrasse 41 8092 Zürich Switzerland , , Zürich

Запитання