Estonian University of Life Sciences

Estonian University of Life Sciences

Estonian University of Life Sciences

Введення

Estonian University of Life Sciences це єдиний університет в Естонії, чиї пріоритети в академічній та дослідницькій діяльності забезпечують сталий розвиток природних ресурсів, необхідних для існування людини, а також збереження спадщини та середовища проживання. Згідно з QS World University Rankings by Subject (2019), Estonian University of Life Sciences є одним із 50 найкращих університетів світу в галузі сільського та лісового господарства, займаючи 48 місце. Університет також належить до 1% найбільш цитованих дослідницьких закладів у світі, а наш професор фізіології рослин Юло Нійнеметс є найбільш цитованим естонським дослідником.

 • Один із 6 державних університетів Естонії
 • 4-й за розміром серед державних естонських університетів
 • 4 місце за кількістю іноземних студентів

Академічна структура складається з науково-дослідних інститутів або установ, центрів та інших структурних підрозділів. В даний час викладання та дослідження проводяться в п'яти інститутах.​

Місія

Університет створює та ділиться знаннями з промоутерами біоекономіки заради найкращого для природи та людини.

Бачення

Університет є міжнародно визнаним дослідницьким університетом у галузі біоекономіки.

Основні цінності

Надійність

Університет залишається об’єктивним, етичним, чесним, відповідальним, справедливим і професійним у своїй діяльності. Університет дбає про своїх студентів і викладачів, забезпечує спадкоємність академічної послідовності та традицій. Університет підтримує сталий та екологічно чистий спосіб мислення.

Академічна свобода

Члени університетської спільноти можуть вільно представляти свої погляди та результати досліджень без зовнішніх обмежень і правил, а також робити внесок у розвиток знань і служити суспільству якомога краще.

Відкритість

Університет відкритий до співпраці та передачі знань. Університет створює та сприяє розвитку атмосфери толерантності та синергії та дотримується принципу рівних можливостей.

Творчість

Університет інноваційний і відкритий до нових ідей. Університет розвиває творче середовище, яке підтримує академічну допитливість викладачів і студентів.

Естонська мова та культура

Університет цінує збереження та розвиток національної культури, творчий розвиток дослідницької термінології естонською мовою, а також університетську освіту нашою рідною мовою. Університет робить усе можливе, щоб забезпечити сталий розвиток Естонії, надаючи високоякісні дослідження та освіту та служачи суспільству.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" Головна будівля <span translate= "no">Естонський університет наук про життя " src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743 ,c_limit/element/16/162839_UniMainbuilding.png" data-json=" {"author":"","author_url":"","source":""} " alt="162839_UniMainbuilding.png" />

Статистика

Кількість учнів 2512

Бакалавр 1080
Інтегровані навчання 478
Навчання вищої професійної освіти 92
Навчання в магістратурі 654
Докторантура 208
в тому числі іноземних студентів

201

Кількість співробітників 968 (у тому числі викладачів 433)

Дані оновлено 18.06.2018

  Особливості кампусу

  Підтримка учнів з особливими потребами

  Estonian University of Life Sciences (EMU) працює над тим, щоб надати студентам з обмеженими можливостями середовище для навчання та спільноти, яке надає їм повну участь, рівний доступ та розумне пристосування їхніх обмежених можливостей.

  Доступність

  Усі будівлі ЄВС доступні для людей на інвалідних візках.

  Розміщення

  Хостел TORN пропонує номери для студентів на інвалідних візках. Варіанти доступного житла слід запитувати якомога швидше – зазвичай одразу після прийняття. Студенти з обмеженими можливостями отримають перший вибір для повністю доступного житла. Якщо студентів-інвалідів до кінцевого терміну кожної весни не буде, ці кімнати можуть бути передані іншим учням.

  Парковка

  На всіх стоянках у будівлях та гуртожитках університетського містечка є місця для доступної парковки. Якщо ви студент-інвалід і маєте запитання щодо доступної парковки, будь ласка, зв’яжіться з нашою контактною особою студентів-інвалідів [email protected].

  Їдальня

  Усі їдальні розташовані на доступних маршрутах.

   Візові вимоги

   Зверніть увагу, що процедура подання заявки на отримання дозволу на проживання для студентів за межами ЄС може тривати до 2 місяців. Обов’язково вчасно подайте заявку. За загальним правилом, заявник повинен подати заяву на отримання дозволу на проживання після прибуття до Естонії на підставі візи D.

   Щоб подати заявку на довгострокову візу (D), зверніться до представництва Естонії, яке займається оформленням віз.

   Для отримання довгострокової (D) візи необхідно подати такі документи:

   1. проїзний документ, виданий протягом попередніх 10 років, містить не менше двох чистих сторінок для віз і дійсний не менше 3 місяців після закінчення терміну дії візи;
   2. повністю заповнена та підписана анкета;
   3. фото (розмір 35х45 мм);
   4. страховий поліс, який покриває витрати через хворобу або травму протягом терміну дії візи, у разі багаторазової візи до кінця першого запланованого періоду перебування;
   5. документи, що вказують на мету поїздки, наприклад лист-підтвердження від приймаючої сторони або документи, що підтверджують, що заявник збирається працювати в Естонії (підтвердження від роботодавця, реєстрація короткострокової роботи) або документи, що підтверджують, що заявник збирається навчатися в Естонія. Під час розгляду заяви консульська службова особа може вимагати додаткові документи.
   6. на момент подачі заяви біометричні дані – збираються 10 відбитків пальців заявника; діти віком до 12 років та особи, для яких зняття відбитків пальців фізично неможливе, звільняються від обов'язку здачі відбитків пальців;
   7. візовий збір 100 євро, діти 6-11 років 40 євро.

   Для отримання посвідки на тимчасове проживання для навчання в естонському навчальному закладі студент повинен подати такі документи:

   • Стандартна форма заявки;
   • Форма про відомості про близьких родичів, подружжя, членів сім'ї та утриманців;
   • Підтвердження навчального закладу або студентської організації (термін дії до двох місяців);
   • Стандартна автобіографія (крім випадків, коли заявнику не виповнилося 15 років);
   • Документ, що засвідчує законний дохід заявника. Законним доходом визнається одержана на законних підставах винагорода за роботу, доходи, отримані від законної підприємницької діяльності або майна, пенсії, стипендії, аліменти, виплачені іноземною державою допомоги, а також утримання членів сім’ї, які отримують законний дохід.
   • Документ, що посвідчує особу заявника;
   • кольорова фотографія розміром 40х50 мм;
   • Договір страхування;
   • Документ, що підтверджує сплату державного мита;
   • Заявник у статусі довгострокового резидента іншої країни-члена ЄС повинен підтвердити такий статус під час подачі заяви на отримання дозволу на проживання.

   Посвідка на проживання для навчання може бути видана на строк до 1 року, але не довше розрахункового терміну навчання. Якщо студент продовжує навчання в тому самому навчальному закладі, посвідка на проживання може бути продовжена на один рік, але не більше ніж на один рік.

   Студент, який має посвідку на проживання для навчання, може проходити практику за навчальним планом без дозволу на роботу. Щоб працювати інакше, студент повинен мати дозвіл на роботу, і він/вона може працювати лише у позаурочний час за умови, що така зайнятість не заважає навчанню.

   Розташування

   • Tartu

    Friedrich Reinhold Kreutzwaldi,1a, 51014, Tartu

    Запитання