Estonian Academy of Music and Theatre

Estonian Academy of Music and Theatre

Estonian Academy of Music and Theatre

Введення

Estonian Academy of Music and Theatre (EAMT) – це унікальний державний університет, який пропонує вищу освіту в усіх основних галузях музики та театру за програмами бакалавра, магістра та доктора. EAMT, який вважається одним із найфункціональніших музичних навчальних закладів у Європі, може похвалитися приміщенням площею 13 500 м2, розташованим у центрі Таллінна, столиці Естонії. У 2022 році Estonian Academy of Music and Theatre третій рік поспіль було включено до рейтингу QS World University Ranking, який є однією з найкращих міжнародних систем рейтингу, що вимірює популярність і результативність університетів з усього світу. 17 листопада 1918 року Товариство Естонії проголосувало за заснування вищої музичної школи. 9 травня 1919 року міністр освіти затвердив статут школи. Школа спочатку називалася Талліннською вищою музичною школою, оскільки створення музичної консерваторії не входило до компетенції Естонського товариства. Однак у 1923 році вона була перейменована в Талліннську консерваторію, яка є попередницею сучасної Estonian Academy of Music and Theatre . Сьогодні академія є міжнародно визнаним закладом музичної освіти та досліджень. Переважна більшість естонських музикантів і театральних діячів навчалися або викладали в цьому закладі, що робить його опорою культурного життя Естонії. Місія Estonian Academy of Music and Theatre полягає в підтримці, розвитку та популяризації естонської культури на найвищому рівні за допомогою музичних і театральних досліджень, а також творчої діяльності та досліджень.

Бачення та місія EAMT

 • Бачення. Estonian Academy of Music and Theatre – це престижний і привабливий освітній, науковий і культурний заклад з високим рівнем професіоналізму, який займається збереженням національних культурних традицій та активним розвитком міжнародного співробітництва, водночас відкритим для творчих ідей, різноманітних наукових досліджень та інноваційних міждисциплінарних проектів.
 • Місія. Місія Estonian Academy of Music and Theatre полягає в підтримці, розвитку та популяризації естонської культури на найвищому рівні за допомогою музичних і театральних досліджень, а також творчої діяльності та досліджень.

Основні цінності EAMT

 • Креативність: ми надаємо можливості для осмисленого прояву творчості на високому рівні.
 • Грайливість: ми розуміємо, що грайливість є основою будь-якої творчої діяльності, що дозволяє відкривати нові підходи та процвітати.
 • Вміння: ми прагнемо до компетентності, обміну ідеями та знаннями, а також до послідовного навчання та зростання, тим самим подаючи приклад нинішнім і майбутнім творцям у сфері музики та театру.
 • Відданість: ми визнаємо відданість покликанню необхідною умовою для досягнення високого рівня творчості. Ми пропонуємо середовище, яке сприяє відданості, дозволяє відкривати переважаючі істини, а також створювати нові інтерпретації.
 • Збереження нашої національної культури: ми розуміємо нашу унікальну відповідальність за підтримку та плекання поколінь творців музики та драматичного мистецтва, які забезпечать роль естонської музики та театру в нашій національній ідентичності в майбутньому. Ми усвідомлюємо значний вплив нашої роботи на підтримку та розвиток естонської культури.
 • Відкритість: ми відкриті до різних підходів у мистецтві, освіті та дослідженнях, багатогранності стилів і методів у музиці та театрі. Ми ділимося ідеями та знаннями та визнаємо свої помилки. Ми єдині та відверті у пошуку найкращих рішень.
 • Рівне та шанобливе ставлення: ми ставимося до всіх студентів, колег та партнерів однаково та з повагою та віддаємо належне їхнім успіхам і досягненням.

Особливості кампусу

  Розташування

  • Tallinn

   Tatari,13, 10116, Tallinn

  Запитання