Universidade Estácio

Universidade Estácio

Universidade Estácio

Введення

Заснована в 1970 році Джоном Uchôa Кавальканті Нетто, з реалізацією коледжу права, Його ім'я на честь військової португальського засновника міста Ріо-де-Жанейро і флагман першим Генеральним губернатора Ріо-де-Жанейро. У 1980 UNESA, присвячена відкриттю інших гуманітарних курсів, перетворивши в університет в 1988,1 року с, що в наступному десятилітті виросли відкриття нетрадиційні курси по зв'язку та бізнес-сфері; якої він був головним нововведенням у сфері вищої освіти маркетингу в штаті Ріо-де-Жанейро, а потім на національному рівні. У 2000-х він відкрив швидко біомедичних наук.

Estacio має великий структуру навчання, і пропонує для студентів і випускників широкий зміст і, строго кажучи, в різних галузях знань. Він також відомий літніх курсах пропонують відкриті для спільноти, в січні і липні.

Estacio де Са Університет також пропонує міжнародний тренінг в галузі гостинності, не покидаючи країну в рамках партнерських відносин з європейськими школами. Це партнером в Лозанні Ecole Hoteliere (Hospitality), Лозанна Гостинність Консалтинг (туризмології), Ален Дюкасс формування (Гастрономия), Університет Коїмбри (праворуч), Північний Керолайн Університету Грінсборо (страхування Управління) і The Walt Disney World Company (управління бізнес- Власникам і Турист) .2 На додаток до навчання в інвестиції, також вдалося професійної футбольної команди, Estacio де Са футбольний клуб в період між 2004 і 2011.

Розташування

Розташування
  • Rio de Janeiro

    R. do Bpo., 83 - Rio Comprido

    Запитання