Keystone logo
ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

Введення

Про Wiki

Незвичне в постійному русі

Маючи більш ніж 65-річну історію, ESPM - це бразильська орієнтир у галузі комунікацій, маркетингу та менеджменту у вищій освіті, з ДНК інновацій та технологій, присутнім у всіх навчальних процесах, підготовка фахівців, підготовлених до майбутнього.

Прихильність ESPM до досконалості та довголіття полягає в тому, щоб підтримувати якість та репутацію постійними, нехай це буде через десять, двадцять, п’ятдесят років. Ми шануємо диплом та довіру кожного з наших учнів.

Наша історія

ESPM була створена в 1951 році, в той час, коли реклама зростала як бізнес-сектор на більшій частині світу і стала професією. Група рекламодавців та медіа-підприємців мала бачення, що лише в школі передового досвіду ми матимемо сильну та розвинену комунікаційну галузь у Бразилії. Так от, народився ESPM.

Сьогодні школа, в якій «навчають тих, хто це робить», завжди налічувала близько 15 000 учнів та 600 вчителів, що працюють на ринку, кампуси в містах Сан-Паулу, Ріо-де-Жанейро та Порто-Алегре. Міжнародні партнерські відносини з відомими університетами понад 10 країн.

З метою залучення нашої майстерності та постійності до сектору та підготовки багатопрофільних спеціалістів на даний момент пропонується 8 курсів магістратури: Адміністрація, Соціальні та споживчі науки, Кіно та аудіовізуальні, Дизайн, Журналістика, Реклама, Міжнародні відносини та Технології.

Наш портфель також включає аспірантуру, магістратуру, докторантуру та безкоштовні курси коротко- та середньої тривалості.

 • Наша місія: навчити лідерів, здатних трансформувати бізнес та розвивати країну.
 • Наша мета: Створити глобальні центри передового досвіду в Бразилії в наших областях діяльності.
 • Наші цінності: академічна майстерність; Етика та правда; Вільна ініціатива та свобода вираження поглядів; Людське та соціальне сходження; Різноманітність.

ESPM LifeLab

Безпрецедентна ініціатива в бразильському академічному середовищі

Зі змінами на ринку праці, спричиненими соціальним та технологічним прогресом, важко передбачити майбутнє професій, що збільшує професійну невизначеність та невпевненість у собі. Тому ми винаходили спосіб навчання та навчання як особисто, так і професійно.

На всіх курсах ми заохочуємо наших студентів розвивати не лише звичайні навички для обраної ними кар’єри, але й такі, що сприяють соціальному добробуту, здатному формувати більше людських та незвичайних істот. Ці компетенції стосуються трьох основних стовпів:

 • Метакогнітивні (самонавчання): орієнтири та інструменти для підготовки до навчання протягом життя.
 • Techquant (цифрове вільне володіння): вільне володіння числами та технологічними інноваціями. Справа з цифровим світом має важливе значення для розуміння світу і, отже, наших відносин.
 • Соціально-емоційні (самопізнання): розвиток так званих м'яких навичок, таких як самопізнання та лідерство. Удосконалено навички спілкування та міжособистісних стосунків.

Live EAD

Крім курсів віч-на-віч, у нас є повна платформа безкоштовних та онлайн-випускників, які викладаються у піонерському форматі в Бразилії. 100% живі класи, взаємодія в режимі реального часу між викладачем та студентом, з необмеженим доступом до записаних класів.

138648_pexels-photo-3769021.jpeg

Академічний генеральний план

Різниця активних методик навчання

З 2013 року ми маємо академічний генеральний план, в якому представлені унікальні та диференційовані пропозиції щодо керівництва нашими студентськими ініціативами. Ми об'єднуємо свій досвід у єдиній навчальній моделі, яка стає все більш конкурентоспроможною.

Ми надаємо пріоритет використанню активних методологій, що застосовуються в кращих університетах світу та здатних мобілізувати навчання студентів та подолати обмеження традиційних занять. Ми скоротили лекції та сприяли більш практичній динаміці в конкретних просторах, у декількох кабінетах з вивчення конкретних випадків та в мультиплатформених лабораторіях.

Програми обміну

Ми визнаємо важливість міжнародного досвіду підготовки наших студентів, тому ми маємо домовленість з кількома установами у всьому світі, в таких країнах, як Аргентина, Канада, Чилі, Колумбія, Іспанія, США, Франція, Англія, Італія, Мексика та Португалія.

Кожен студент ESPM може взяти участь у навчанні за кордоном, вибираючи між коротко- та довгостроковими курсами.

Безкоштовне освітнє страхування

Гарантована постійність курсу

Тут усі студенти можуть легше стежити за навчанням. ESPM пропонує безкоштовне освітнє страхування, яке гарантує безперервність курсу в разі будь-яких непередбачених подій, які унеможливлюють оплату навчання, крім надання цілодобової допомоги при нещасних випадках.

138649_pexels-photo-3777727.jpeg

Статистика

Сьогодні школа, в якій завжди було «Навчає, хто робить», має близько 15 000 студентів і 600 викладачів, які працюють на ринку, кампусах у містах Сан-Паулу, Ріо-де-Жанейро та Порту-Алегрі. Міжнародне партнерство з відомими університетами в більш ніж 10 країнах.

  Стипендії та фінансування

  Безкоштовне освітнє страхування

  Гарантія постійності курсу

  Тут усі студенти можуть спокійніше продовжувати навчання. ESPM пропонує безкоштовне освітнє страхування, яке гарантує безперервність курсу на випадок непередбачуваної події, яка унеможливлює оплату щомісячної плати, а також пропонує цілодобову допомогу в разі нещасних випадків.

  Розташування

  • São Paulo

   Rua Dr. Álvaro Alvim, 123 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

   • São Paulo

    Rua Joaquim Távora, 1240 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

    • São Paulo

     Av. Dr. Chucri Zaidan, n° 920 - 6º andar, no Market Place Tower I Chácara Santo Antonio - São Paulo, , São Paulo

     • Rio de Janeiro

      Rua do Rosário, 90 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

      • Rio de Janeiro

       Rua do Rosário, 111 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

       • Porto Alegre

        Rua Guilherme Schell, 350 Santo Antônio - Porto Alegre, , Porto Alegre

        • Florianópolis

         Rodovia José Carlos Daux, 2945, Saco Grande Florianópolis - Santa Catarina, , Florianópolis

         Програми

         Запитання