ESPI

ESPI

ESPI

Введення

Група ESPI : 50 років історії, досвіду та ноу-хау в сфері нерухомості!

Створена в 1972 році великими гравцями в сфері нерухомості, ESPI Group – заснована під асоціативним статусом (Закон 1901 року) – є приватним вищим навчальним закладом, чиї кваліфікації визнаються державним рівнем 6 (Bac+ 3) і рівнем 7 (Bac+). 5) або шкільні дипломи та зареєстровані в Національному каталозі професійних сертифікатів (RNCP), з циклом бакалавра та професійним магістерським циклом (6 спеціалізацій). 50 років існування дозволили Групі вкоренитися в усіх сферах нерухомості. Сьогодні наші студенти розкидані по кампусах Парижа, Нанта, Марселя, Бордо, Ліона та Монпельє.

З моменту свого створення ESPI Group продемонструвала свою відмінність: її зацікавлені сторони – професіонали чи викладачі-дослідники – усі експерти у своїй галузі, а актуальність і послідовність освітніх програм є ключем до якісної та професійної освіти. Його потужна мережа продовжує зростати: понад 9000 колишніх студентів займають відповідальні посади, включаючи велику кількість менеджерів. Його 600 партнерів, компаній і професійних спілок, а також 250 спікерів роблять все можливе, щоб підтримати студентів у виборі професій, для яких вони призначені. Рівень розміщення є найкращою ілюстрацією академічної якості та професіоналізму школи: 97% студентів працюють наприкінці свого навчання.

Навчальна місія

Навчіть нашу академічну досконалість оперативних, відповідальних та інноваційних професіоналів у всіх галузях нерухомості на національному та міжнародному рівнях.

Місія інновацій та досліджень

Беріть участь через наші наукові розробки та наш досвід у перетвореннях та інноваціях національної та міжнародної екосистеми нерухомості.

Статистика

 • З 1972 року
 • 8 кампусів
 • 250 педагогічних працівників
 • 3900 студентів
 • 11 800 дипломів
 • 30 міжнародних партнерів

  Особливості кампусу

  Париж

  Зараз розташований у сучасній будівлі, розташованій у самому серці міста Леваллуа-Перре, біля воріт Парижа, цей новий кампус оснащений найновішими технологіями з кімнатами, обладнаними інтерактивними дошками, і навчальними лабораторіями, розташованими на 5 поверхах. Навчальний лаунж приймає учнів і відвідувачів на перерву на каву.

  Ці нові приміщення дозволяють організовувати ще більше професійних заходів і семінарів у партнерстві з компаніями в секторі нерухомості.

  Це нове місце є поворотним моментом для школи, оскільки пропонує їй сучасну архітектурну обстановку та інноваційне освітнє обладнання, що дозволяє кампусу утримувати лідируючі позиції на паризькому ринку.

  Нант

  Регулярно визнаний найпривабливішим містом у Франції та одним з найбільш інноваційних у Європі, Нант справді має багато переваг.

  Креативний мегаполіс, що висвітлює інновації та підходи до розвитку бізнесу, місто знає, як просувати багатий набір навичок, щойно отриманих із багатьох навчальних центрів, які є на його території.

  Звичайно, сектор нерухомості також відіграє свою роль у атлантичному мегаполісі. Багато проектів оновлення міст, створених для підтримки економічного динамізму столичного регіону Нанта, справді є чудовими можливостями для всіх професіоналів у цій галузі.

  Саме з метою взяти участь у цьому розвитку група ESPI відкрила свій другий кампус у Нанті в 2003 році за адресою 285 rue Louis de Broglie, у бізнес-парку Rivière.

  Марсель

  Друге за величиною місто Франції, Марсель, зараз перебуває в циклі економічного розвитку, який базується на диверсифікованих секторах, потужній промисловості та передових центрах вищої освіти та досліджень. У центрі цього економічного розвитку знаходиться проект Euroméditerranée. Ця операція з реструктуризації міст, найбільша з коли-небудь проведених у всьому Європейському Союзі, має на меті запропонувати міжнародний масштаб провансальській столиці.

  Звичайно, така розробка об'єднує всі профілі професіоналів у сфері нерухомості. Саме з метою надання можливості своїм студентам інтегрувати цю динаміку розвитку група ESPI відкрила свій Marseillais Campus у 2012 році. З тих пір наші приміщення були перенесені в 10 місць де Ла-Жолієт в районі Ла-Жолієтт, новому економічному центр Марселя, розташований на північ від Старого порту, в центрі проекту міської реструктуризації.

  Бордо

  Безсумнівно, одне з найпривабливіших міст країни, Бордо - це, перш за все, мегаполіс у людському масштабі. Його динамічна місцева екосистема та велика кількість інноваційних компаній, що розвиваються, роблять його дуже привабливим регіоном для всіх профілів. Сектор нерухомості не є винятком, і всі основні гравці цієї професії працюють на цій території.

  Присутній у місті Бордо з 2019 року, наш кампус розташований у самому центрі району Бастід, у центрі міста, навпроти трамвайної зупинки «Jardin Botanique» на авеню Тьєр, 73. У середовищі, що поєднує житло, магазини, культурні заклади та зелені насадження, наш кампус пропонує ідеальне робоче середовище для своїх 140 студентів.

  Ліон

  Регіон Овернь-Рона-Альпи є одним із найдинамічніших у Франції. Сектор нерухомості не є винятком, і всі основні гравці цієї професії працюють у нашому регіоні. ESPI базується в Ліоні з 2017 року та переїхав у нове приміщення на початку 2018 навчального року. Нові приміщення площею 950 м2 пропонують виняткове робоче середовище. Класи оснащені новітніми сенсорними екранами. Підгрупа «робочі кабіни» дозволяє проектно-орієнтоване навчання для багатьох курсів. Зони відпочинку та кафетерії дозволяють студентам повною мірою насолоджуватися навчанням. Усе в кампусі було розроблено таким чином, щоб студенти та спеціалісти з нерухомості могли зустрітися та обмінятися ідеями в оптимальних умовах.

  Монпельє

  З початку 2018 навчального року кампус Монпельє приймає студентів, щоб навчати їх професіям з нерухомості, сектору, динамізм і потенціал якого спостерігався протягом тривалого часу, і чиє майбутнє здається безперечним.

  Кампус Монпельє гарантує високоякісні умови навчання та закриває людську підтримку, поєднуючи високі стандарти та доброзичливість.

  Лілль

  Кампус вітає вас у стратегічному районі "міста" Лілля, поблизу Euralille та залізничних станцій. Багатий винятковою архітектурною спадщиною, близький до Лондона, Амстердама, Брюсселя та Парижа, оснащений першим у Франції інкубатором і прискорювачем стартапів завдяки Euratechnologies, привабливість Лілля більше не підлягає доказуванню!

  Між заново відкритою гастрономією та процвітаючою культурною пропозицією, місто пропонує всі складові для незабутнього студентського досвіду.

  Навчальна пропозиція кампусу Лілля ідеально відповідає динамізму ринку нерухомості та пропонує своїм партнерам, основним гравцям у секторі, талановитому поколінню працівників сьогоднішнього та майбутнього.

  Монреаль

  Монреаль є винятковим містом у багатьох відношеннях. По-перше, незважаючи на те, що це друге за величиною франкомовне місто у світі, тут легко практикувати свою англійську в багатьох місцевих англомовних громадах або подорожуючи до Сполучених Штатів, кордон яких знаходиться приблизно за 45 хвилин.

  Якість життя тут чудова, з багатьма громадськими послугами, високим рівнем безпеки та нижчою вартістю життя, ніж у більшості великих міст Північної Америки. Усі ці фактори та багато іншого роблять його улюбленим місцем для навчання в університетах. Монреаль процвітає інновацій, кишить можливостями та дає кожному шанс повністю розкрити свій потенціал.

  Саме в цьому дусі ефективності та турботи, типовому для Квебеку, кампус Монреаля відкриває свої двері для вас. Крім усіх переваг у плані кваліфікації та професійного спілкування, це збагачує людський досвід, який чекає на студентів. Вибір міжнародної мобільності означає навчитися виходити із зони комфорту, розвивати навички міжособистісного спілкування та відкриватися до різних культурних практик. Це надзвичайна перевага у світі, де кордони стають дедалі розмитішими.

   Розташування

   • Paris

    12 rue Belgrand LEVALLOIS-PERRET, 92300, Paris

    • Montreal

     507 Place d'Armes #260,, H2Y 2W8, Montreal

     • Nantes

      Nantes, Франція

      • Marseille

       Marseille, Франція

       • Bordeaux

        Bordeaux, Франція

        • Lyon

         Lyon, Франція

         • Montpellier

          Montpellier, Франція

          • Lille

           Lille, Франція

           Запитання