Keystone logo
ESIMODE

ESIMODE

ESIMODE

Введення

Наша школа була розпочата в 1981 році Chambre торгівлі і промисловості в Тулузі, а також торгової асоціації одягу. ESIMODE пропонує широкий спектр курсів для студентів моди, яка включає в себе спеціалізовані дипломи. Вони охоплюють дизайн одягу, управління моди, текстильні методи, моделі рішень і кутюр.

Хоча Тулуза добре відома як Європейська штаб-квартира авіаційно-космічної промисловості, він також може похвалитися досить успішним для текстильної промисловості, історично основним видом діяльності в регіон Південь-Піренеї, це також є важливим туристичним і сільськогосподарську ділянку у Франції.

Тулуза зобов'язана своїм динамізм молодим населенням; третина з яких у віці від 18 до 29 років. Наявність деяких 100000 студентів робить Toulouse (локально відомий як "Рожеве місто") другий за величиною університетському містечку Франції (позаду Парижа) і цінується сайту через велику кількість навчальних закладів. Три університети, що складається з 14 шкіл у всіх, разом з великим діапазоном як спортивних та культурних заходів, в ретельно затишну атмосферу, забезпечити репутацію Тулузи як процвітаюче місто.

міський тканини міста включає в себе 342 муніципальних утворень і агломерацію, яка оцінюється як 4 найважливіших текстильного центру у Франції. Це найважливіший ділянку виробництва у Франції для прядіння ниток і матеріалів, таких як шерсть. У Тулузі, в текстильній промисловості зайнято близько 4000 чоловік; або майже 7000, якщо ми включаємо одягу, шкіри та дизайну моди секторів.

MBA ІНДУСТРІЯ МОДИ Отримав коледж або диплом бізнес-школи, і у вас є пристрасть до моди? Дивіться не далі, цей Майстер ділового адміністрування не для вас. Цей курс допоможе вам розвинути свою компетентність і придатність для використання в секторі. MBA готує студентів до:

Побудувати повне уявлення про різних функцій в індустрії моди для створення мостів між розробкою, виробництвом, маркетингу та менеджменту. Поїзд в способах і методах, щоб керувати складною промисловості. Розвивати дух підприємництва та інновацій. Ця програма є унікальною в своєму змісті освіти і сприяє можливість інтеграції в індустрії моди. Науковий комітет відповідає за затвердження Кабміном і нагляду за виконанням Програми, заснованої на потребах індустрії моди.

Рівень і умови в'їзду: Відмінне володіння французької мови

БАКАЛАВР ДИЗАЙН ОДЯГУ ТВОРЕЦЬ Для того, щоб підготувати студента до кар'єри створення і дизайну в секторі моди, в області створення текстильної, концепції широкого спектру одягу, модних аксесуарів і дисплея продукту. Щоб отримати хороший рівень в області технічної англійської мови для того, щоб мати можливість отримати доступ до бакалавра в галузі дизайну моди (4 роки вищої освіти). Ця програма орієнтована на досконало оволодіти знаннями і навичками, пов'язаного з методом створення в секторі моди. Знання зміцнюється завдяки 8-тижневого професійного стажування в компанії.

ЗМІСТ КУРСУ: Фундаментальні поля освоїти - творчий підхід: малювання, технічний рисунок, кольору, історії мистецтва, дизайну одягу, розробка малюнка, будівництво колекції, створення текстильного і технічної англійської мови, виробництво торгівлі. додаткові знання: текстильні матеріали, професійне спілкування, маркетинг моди, право і культурне середовище.

Рівень і умови в'їзду: Відмінне володіння французької мови

ЗБІР МЕНЕДЖЕР У текстильної та швейної в світі моди та індустрії розкоші, моди за фахом управління бізнесом (рівень магістра)

Тривалість курсу: 2 роки Кандидат повинен мати ступінь бакалавра від регіонально акредитованому навчальному закладі, або має бути завершено еквівалентний академічної підготовки, як визначено відповідними органами студентського містечка.

Рівень і умови в'їзду: Відмінне володіння французької мови Цей 2-річний випускник курс готує для управління і подій продажів функцій в індустрії моди бізнесу. Для того, щоб повною мірою відчути і зрозуміти академічного навчання, кожен студент 2 повних робочих місць розміщення протягом тривалості курсу, кожен з яких приймає місце протягом навчального року і тривалістю від 10 до 12 тижнів.

ЗМІСТ КУРСУ: Управління та контроль виробництва, дизайн одягу DAO об'єктно-орієнтоване програмне забезпечення, дизайн моди і виготовлення викрійки, Історія і культура моди, введення в шаблон рішень, Градація і промислових монтаж одягу, текстилю, волокна і тканини технології, технічна англійська, Особисті навички та лідерські практики в рамках професійного середовища, стратегії Fashion Group (корпоративне право / Фінансовий менеджмент / економіка).

Текстильне і швейне, РОЗКІШ І ДИЗАЙН ОДЯГУ - рівень магістра

Тривалість курсу: 4 роки.

Рівень і умови в'їзду: Відмінне володіння французької мови В кінці курсу, молоді дизайнери набудуть навичок, необхідних для роботи в обох французьких і зарубіжних компаній моди і, де це їх кінцева мета, щоб створити свій власний лейбл моди. ЗМІСТ КУРСУ: Творчий підхід, малювання, дизайн культура, дизайн одягу, текстилю створення, установка продукту, технічна англійська, професійне спілкування, право і охорона навколишнього середовища, маркетинг моди.

Розташування

  • Toulouse

    3547 avenue de la lauragaise 31683 Labège cedex, 31683, Toulouse

    Запитання