© Erasmus School of Health, Policy and Management
Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

Введення

Erasmus School of Health Policy & Менеджмент (ESHPM) навчає студентів стати менеджерами та розробниками політики в галузі охорони здоров’я в Нідерландах та за кордоном. Завдяки нашій освіті ми сприяємо більш доступній та доступній медичній допомозі, яка зберігає якість медичної допомоги, водночас охоплюючи всіх людей. ESHPM надає ступінь бакалавра, чотири магістерські програми та післядипломну освіту. Теми досліджень Erasmus School of Health Policy & Менеджмент – це «організація ринку та проектування системи», «якість та ефективність медичної допомоги» та «управління бізнесом організацій охорони здоров’я». В ЕШПМ навчається 1350 студентів і працює понад 200 співробітників.

Erasmus School of Health Policy & У керівництва особлива позиція. ESHPM є частиною факультету медицини та медичних наук Університету Еразма Роттердама (EUR). Існує міцний зв'язок з Erasmus MC. ESHPM розташований на кампусі Роттердамського університету Еразма в будівлі Bayle. У спільноті EUR ESHPM функціонує як факультет.

Особливості кампусу

Осередком Роттердамського університету Еразма є наш кампус Вудштайн, зручний за 15 хвилин їзди на велосипеді від центру Роттердама, включно з елегантним новим залізничним вокзалом Rotterdam Centralal (де ви також можете сісти на трамвай або метро до EUR.) Поза уроками, студенти навчаються в освітленій новій будівлі Polak або в нашій ультрасучасній університетській бібліотеці, випивають кави в Erasmus Food Plaza або відвідують захід у театрі чи кафе в de Smitse. Спортивний центр на території кампусу пропонує заняття фітнесом, танцями, спінінгом, сквошем і тенісом серед багатьох інших занять.

Доступність на кампусі

Роттердамський університет Еразма цінує доступний кампус і будівлі для всіх. У 2022 році Виконавча рада схвалила «План дій щодо фізичної доступності» та виділила додаткові кошти для крок за кроком покращення доступності кампусу. Наразі було найнято консультанта з будівництва та вже зроблено кілька коригувань, наприклад, редизайн туалетів MIVA. Також був створений новий дизайн території кампусу, який буде реалізований у 2024 році.

  Статистика випускників

  Рейтинги

  100 найкращих дослідницьких університетів: від наших власних відгуків студентів до міжнародних рейтингів університетів, EUR підтримує відмінну репутацію. Ми пишаємося тим, що EUR незмінно входить до 2% найкращих університетів світу.

  Відгуки учнів

  Campus Life & Facilities

  Усі зручності також доступні в кампусі

  Якщо у вас немає можливості організувати ці зручності вдома, ви можете безкоштовно користуватися ними на кампусі. Через обмеження Corona ці зручності обмежені.

  У кампусі Woudestein ви можете використовувати настільний комп’ютер в одній із кімнат для ПК (тихі навчальні простори). Крім того, ви можете користуватися безкоштовним Wi-Fi будь-де на кампусі за допомогою ідентифікатора ERNA (Erasmus Remote Network Access).

  Розташування

  • Rotterdam

   Bayle Building Burgemeester Oudlaan, 50 3062 PA, Rotterdam

   Запитання