© Eva Dang
European School of Economics

European School of Economics

European School of Economics

Введення

European School of Economics (ESE) - приватний коледж вищої освіти без кордонів, багатокультурний та прагматичний, повністю акредитований у Великобританії та в порядку перелічених органів.
ESE пропонує ступінь бакалавра, магістрів, MBA та короткі програми у своїх центрах у Лондоні, Римі, Мілані, Флоренції та Мадриді.

Випускники ESE є одними з найбільш конкурентних бізнес-професіоналів на ринку, підготовлені до лідерських ролей у міжнародному маркетингу, фінансів, комунікації та менеджменту. Здібно індивідуально адаптувати курс навчання, ESE студентів:

навчання за кордоном з центрами ESE по всьому світу;

спеціалізуються на передових секторах бізнесу, таких як мода, події, музика, спорт, мистецтво, медіа та людські ресурси, серед інших;

повне стажування, вибір з більш ніж 1500 провідних організацій у всьому світі.

Школа без кордонів, European School of Economics - це нова концепція у вищій освіті. Поєднання академічного досконалості, міжнародності та прагматизму, програми ESE та програми сертифікації призначені для підготовки нового покоління лідерів та підприємців. European School of Economics (ESE) є визнаним навчальним закладом, акредитованим Британською радою з акредитації (BAC).

Що робить ESE прекрасним місцем для студентів?

Особистий та індивідуальний досвід навчання - у ESE ви отримуєте індивідуальний та захоплюючий досвід завдяки малому розміру класу та відмінному співвідношенню між студентами та вчителями.

• « Мрія - сама реальна річ, яка є » - студенти ESE розробляють унікальний академічний та професійний Pathway через обрану спеціалізацію та стажування

Прагматизм - практичний досвід у сучасній бізнес-практиці через комплексну програму стажування

Міжнародність - студентська організація, що походить з більш ніж 60 країн і навчається за кордоном з центрами ESE у всьому світі

Спеціалізація у найсучасніших галузях бізнесу , включаючи моди, події, музику, спорт, мистецтво, медіа та людські ресурси

Великі стажування - студенти ESE можуть вибрати більше ніж 1500 провідних організацій по всьому світу

Освітня філософія

European School of Economics передбачала народження нового людства для створення людей, вільних від упереджень і страху, і здатних гармонізувати очевидні, вікові протиріччя між економікою та етикою, діяльністю та спогляданням, а також фінансовою силою та любов'ю.

Програми бакалавр, магістр, MBA та сертифікати ESE мають на меті підготувати міжнародних підприємців та менеджерів до культурної обізнаності, здібностей та моральних якостей, найбільш необхідних у світі сучасного бізнесу.

Значення ESE

За кожним людським досягненням, в основі кожної інтуїції, будь-якого наукового чи соціального завоювання, за найбільшими фінансовими та промисловими корпораціями світу, і все, що є прекрасним, корисним, багатим, завжди є одна людина, індивід і його Сон.

Лише люди можуть трансформувати суспільство. Тільки люди можуть мріяти. Місія ESE полягає у створенні нового покоління молодих підприємців та корпоративних лідерів, візіонерів, прагматичних мрійників. Щоб досягти такої мети, потрібно більше, ніж хороших програм та хороших вчителів. ESE - це система життєвих ідей і готує своїх студентів до нових клітин вилікуваної людства, вільної від конфліктного мислення, забобонів, забобонів та застарілих ідей, вирощуючи в собі незграбну пристрасть до величі.

Життя організації, майбутнє нації, цілісної цивілізації залежить від існування цих чоловіків і жінок. Керівники майбутніх організацій будуть філософами дій. Ці люди дорожче, ніж золоті шахти та нафтові родовища. Вони принесуть успіх і довговічність підприємствам світу.

Ми приймаємо ідею про те, що для того, щоб підготувати їх, академічна майстерність має йти в ногу з розвитком свого індивідуального людського потенціалу, і що розвиток інтелектуальних можливостей має йти разом із створенням справжньої інтернаціоналістики та надійних оперативних навичок, отриманих на місцях, у провідних компаніях світу.

Успіх людини як організації визначається їх філософією.

Тому в ESE зрозуміло, що справжнє виховання - це не просто вчення понять і розвиток навичок, а перш за все передача унікальної філософії Школи, її ідей та принципів заснування. ESE забезпечує підхід до бізнесу та широке бачення життя через процес інтелектуального, художнього, політичного, етичного та соціокультурного розвідки, орієнтований на самопізнання та роботу над собою, спрямований на цілісність.

Ні знання, ні освіта, багатство, ні соціальна позиція не можуть прокласти шлях до успіху, а власне самопізнання та цілісність.

Еволюція кожного бізнесу, від місцевого магазину до гігантів міжнародної промисловості та фінансів, - це усвідомлена трансформація у "Школу Буття". Їх мета та реальні цілі бізнесу будуть еволюцією всіх людей, що безпосередньо беруть участь, та зацікавлених сторін. Корпорації та організації майбутнього стануть місцями прагнення та особистого вдосконалення, коли працівники і співробітники вийдуть наприкінці дня з більшим розумінням, щастям та відповідальністю, а де навіть найбільші клітини організації будуть доглядати з метою розвитку та прискорення їхнього прогресу.

Розташування

 • London

  ESE London 4 Mandeville Place, W1U 3BG, London

  • Rome

   ESE Rome Via della Cordonata 7 , 00187, Rome

   • Milan

    ESE Milan Via Tortona, 27 , 20144, Milan

    • Florence

     ESE Florence Borgo SS. Apostoli, 19 , 50123, Florence

     • Madrid

      ESE Madrid Calle Serrano Anguita, 10 3º Derecha , 28004, Madrid

      Запитання