Keystone logo
ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Введення

ESDESIGN - це перша школа онлайн-дизайну, місце зустрічі, де кілометри, дні чи години не мають значення. Це школа без дверей, з тисячею вікон у світ, яка пов’язує особистий порив із глобальною та соціальною прихильністю. Це знання тенденцій та перетворення ідей та проектів у реальність. ESDESIGN переживає світ дизайну з баченням 360.

Завдяки повністю гнучким майстрам в Інтернеті наша дидактична пропозиція поєднує спільну роботу з викладанням через онлайн-відеоконференції в режимі реального часу та затримки простору спілкування.

Ніколи не забуваючи про бізнес-бачення, від початку проекту до кінця ми занурюємось у процес створення, розуміючи дизайн як інструмент, що пропонує рішення реальної та поточної проблеми.

З цим баченням ми обрали для створення 7 областей майстрів дизайну: Комунікація, Простір, Графіка та редакція, Взаємодія, Менеджмент, Мода та Продукт. Щорічно більше 1000 студентів обирають тренуватися з ESDESIGN.

ESDESIGN є частиною Planeta Formación y Universidades, навчальним підрозділом Grupo Planeta. Міжнародна мережа вищої освіти, що має двадцять п’ять навчальних закладів в Іспанії, Андоррі, Франції, Італії, Північній Африці, США та Колумбії. Щороку в його бізнес-школах, університетах, спеціалізованих вищих школах та центрах професійної та безперервної підготовки навчаються понад 100 000 студентів із 114 різних національностей.

Статистика

Щорічно понад 100 000 студентів із 114 різних національностей проходять навчання через його бізнес -школи, університети, спеціалізовані вищі школи та центри професійного та безперервного навчання.

    Розташування

    • Barcelona

      Barcelona, Іспанія

      Запитання