Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Введення

Escuela Hotelera De San Juan виникла з бачення та ініціативи пані Сільвії Честеро Леон щодо надання Пуерто -Ріко престижного навчального центру з програм, пов'язаних із послугами гостинності. Спочатку він був частиною професійної середньої школи імені Сільвії Честеро де Тойос, професійно -технічного закладу, висококваліфікованим техніком з більш ніж двадцятирічним стажем роботи. Escuela Hotelera De San Juan росла та розвивалася як автономний заклад на основі Calle Mayagüez та класів на вулицях Avenida Barbosa та Avenida 65 de Infantería до 2003 року, коли вона переїхала до своїх нових приміщень за адресою Calle Guayama, 229, у Хато -Рей.

Майже через 25 років після свого заснування Escuela Hotelera De San Juan значно вплинула на харчову промисловість та виробництво напоїв та суспільство в цілому. Доказом цього є незліченна кількість заходів, які сприяє присутність випускників у престижних професійних умовах.

У серпні 2009 року Escuela Hotelera De San Juan відкрила свій кампус у Маягюесі, Пуерто -Ріко, розташований на шосе 114, км 0,4, Західний індустріальний парк, Барріо Гуанаджібо в Маягюесі. Цей кампус пропонує сучасні зручності для майбутніх студентів, зацікавлених у навчанні кар’єрі спеціаліста з кулінарного мистецтва, міжнародної хлібобулочної та кондитерської промисловості.

Розташування

  • San Juan

    Calle Guayama,229, 00917, San Juan

    Програми

      Запитання