Keystone logo
Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Введення

Ми - сучасна та всеосяжна бізнес-школа, яка має перспективу та перспективу для подорожей, необхідних нашому регіону для вирішення проблем, що виникають у 21 столітті; Ми прагнемо постійного пошуку авангардних ідей, щоб втілити їх у життя, та з способом мислення, який сприяє дії та охоплює постійні зміни від нашої культури для досягнення постійного обміну ідеями та знаннями. Ми - школа професійної трансформації. Ми є і будемо простором, де ідеї розширюються.

У бізнес-школі вищого рівня - ENAN - освіта з найвищими стандартами академічної якості та досконалості - це лише початок, до цього та до всіх наших пізнавальних процесів ми додаємо реальні концепції інновацій та творчості, додаючи ту цінність, яка пропонує зламати інерцію традиціоналістських рівномірних курсів, і відповідно до цього, породжуючи для наших студентів створення та пропозицію наукових ступенів, студій та сертифікатів, які відповідають вимогам ринку, не лише локального, але й глобального. Ми не хочемо готувати рівномірних професіоналів, які не виділяються серед решти, де конкуренція знань є визначальною, ми хочемо, щоб люди, які є глобальними, і які мислять та діють по-різному, досягали однаково інноваційних результатів.

138075_pexels-photo-1438072.jpeg

місія

Ми є стратегічним союзником організацій, які пропонують глобальні та динамічні рішення для навчання людей, створюючи відповідальний та позитивний вплив у світі.

вид

Бути більш ніж бізнес-школою, яка розвивається новими моделями навчання та послуг, до нової економіки нової промислової революції, що впливає на позитивні зміни в глобальному суспільстві.

Розташування

  • Guatemala City

    10 Ave 4-83 Zona 15 Colonia Lo de Contreras, , Guatemala City

Запитання