© TESS
ESCP Business School

ESCP Business School

ESCP Business School

Введення

Заснована в 1819 році, компанія ESCP Business School виховала покоління лідерів і підприємців. З його шістьма міськими кампусами в Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві справді європейська ідентичність ESCP Business School дозволяє йому пропонувати унікальний мультикультурний стиль освіти у сфері бізнесу та глобальний погляд на питання міжнародного менеджменту. Щороку ESCP Business School приймає понад 6500 студентів і 5000 керівників із більш ніж 120 різних країн, надаючи їм повну пропозицію курсів менеджменту та спеціалізованих програм (бакалавр, магістр, Executive MBA, PhD та Executive Education). ESCP Business School має різноманітну акредитацію: AACSB, EQUIS, EFMD MBA EFMD EMBA – Слідкуйте за нами у Twitter @ESCPeurope

Незважаючи на те, що бренд ESCP Business School розвивався протягом майже 200 років історії, він завжди залишався вірним своїм першим трьом літерам. Починаючи з 1819 року під назвою Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie і незабаром після того, як вона була перейменована в Ecole Supérieure de Commerce, вона розвинулася до ESCP через п'ятдесят років у 1869 році. Після злиття зі своєю сестринською школою, Європейською школою менеджменту (EAP), у 1999 році школа називалася ESCP-EAP протягом приблизно десяти років. У 2009 році назва школи змінилася на ESCP Europe, чітко вказуючи на її європейську спадщину та позиціонування. У 2019 році школа стала ESCP Business School .

Міжнародний масштаб ESCP Business School був помітний із ранніх років його існування. Вже в класі 1824 року було 30% іноземних студентів 15 різних національностей, серед них сім іспанців, п’ять бразильців, п’ять голландців, чотири німці та двоє американців. Мовна освіта була важливою частиною першої навчальної програми, яка включала, окрім французької граматики, також курси англійської, німецької та іспанської мов. Станом на 1825 рік у ESCP Business School викладалося десять мов, і студенти мали вивчати принаймні три з них.

Приблизно через півтора століття ESCP Business School знову став піонером, створивши бізнес-школу з кількома кампусами. Щоб відповісти на європейське покликання Школи, у 1973 році були відкриті кампуси в Німеччині та Сполученому Королівстві, потім в Іспанії в 1988 році, Італії в 2004 році та Варшаві в 2015 році. У контексті все більш глобалізованого світу амбіція ESCP Business School сьогодні полягає в тому, щоб підготувати справді європейських менеджерів, сприяючи зв’язку між гуманістичними цінностями та управлінською освітою. ESCP Business School стає справжньою європейською школою, відкритою для світу.

Місія та цінності

ESCP Business School об’єднує та формує діловий світ, просуваючи міжкультурні знання та практику управління.

Навчаючи менеджменту з міждисциплінарної точки зору на найвищому рівні академічної майстерності, ми розвиваємо культурно розумних, багатомовних лідерів, які є відкритими, адаптивними та відповідальними.

Як менеджери та підприємці, випускники ESCP Business School готові керувати та надихати в глобалізованому світі.

Статистика

Ключові факти

 • Перша у світі бізнес -школа (приблизно 1819)
 • 6 кампусів: Берлін, Лондон, Мадрид, Париж, Турин та Варшава
 • 140 академічних альянсів у Європі та світі у 47 країнах
 • Мультиакредитовані: AACSB, EQUIS, EFMD MBA, EFMD EMBA
 • Регулярно входить до числа найкращих у світі бізнес-шкіл
 • Європейське управління, що представляє глибоку європейську ідентичність школи
 • 7 100+ студентів, які навчаються за дипломами, що представляють 120 різних національностей
 • 5000 учасників (освіта виконавців)
 • 160 науково-дослідницьких професорів, які представляють понад 33 національностей у наших кампусах
 • 800+ практиків та експертів
 • Більше 100 національностей у 6 кампусах
 • 65 000 діючих випускників у більш ніж 150 країнах світу

  Особливості кампусу

  Кампуси

  Відмітна модель транскордонної бізнес-школи, що входить до складу кампусу ESCP Business School Маючи шість міських кампусів у великих європейських містах, ESCP Business School активно сприяє розвитку європейської культури менеджменту та дозволяє Школі пропонувати унікальний тип міжкультурної бізнес-освіти:

  • БЕРЛІН
  • ЛОНДОН
  • MADRID
  • Париж
  • TORINO
  • Варшава

   Візові вимоги

   Берлін, Німеччина

   Візи та посвідки на проживання

   Якщо ви перебуваєте в Німеччині більше 90 днів і ще не маєте візи або дозволу на проживання з іншої країни-члена Шенгену ЄС, вам потрібно подати заявку на візу за два місяці до від’їзду, звернувшись до найближчого німецького посольства.

   Якщо у вас вже є дійсна віза або дозвіл на проживання з іншої країни-члена Шенгенської зони ЄС або якщо ви в’їжджаєте в Німеччину без візи (Андорра, Австралія, Бразилія, Канада, Сальвадор, Гондурас, Ізраїль, Японія, Монако, Нова Зеландія, Сан-Марино, Південна Корея або США), ви повинні подати заяву на отримання дозволу на проживання в Німеччині протягом 90 днів після вашого прибуття.

   Лондон, Об'єднане Королівство

   Важлива інформація для громадян ЄС та Швейцарії.

   Велика Британія залишила Європейський Союз 31 січня 2020 року, а з 1 січня 2021 року Великобританія запровадить імміграційну систему на основі балів (PBS).

   Це означає, що з 1 січня 2021 року, якщо ви бажаєте навчатися більше шести місяців на рівні (наприклад, бакалавр та магістр програм з менеджменту) і ще не проживаєте у Великій Британії або не маєте права згідно з Угодою про відкликання, вам потрібно буде відповідати конкретні вимоги та подайте заявку через PBS (систему на основі студентських віз). Вам також потрібно буде пройти відповідні перевірки, включаючи перевірку судимостей у Великобританії.

   Ви можете продовжувати відвідувати Великобританію до шести місяців без подачі заявки на візу і можете брати участь у широкому спектрі заходів, включаючи туризм, відвідування родини та друзів, а також короткострокове навчання (наприклад, програми MBA в галузі міжнародного менеджменту та MSc). Ви можете в’їхати до Великобританії з ідентифікаційною карткою до 30 вересня 2021 року (для відвідувань менше ніж на шість місяців).

   Статус громадян Ірландії продовжуватиме захищатися як частина домовленостей Common Travel Area, і тому не вимагатиме дозволу на приїзд до Великобританії, за винятком дуже обмеженої кількості обставин, а громадянам Ірландії не потрібно буде подавати заяву згідно з новими пунктами- заснована на імміграційній системі.

   Мадрид, Іспанія

   Документи, необхідні для поїздки в Іспанію, відрізняються залежно від країни походження.

   • Якщо ви є громадянином країни ЄС, Швейцарії, Норвегії, Ісландії чи Ліхтенштейну, вам знадобиться дійсний паспорт або посвідчення особи.
   • Якщо ви приїдете з іншої країни, для в’їзду в Іспанію вам потрібно мати діючу діючу візу. Будь ласка, зверніться до оновленої інформації Міністерства закордонних справ Іспанії:

   Будь ласка, зв’яжіться з посольством або консульством Іспанії у вашій країні проживання принаймні за три місяці до від’їзду, щоб отримати всю інформацію про процес оформлення візи (терміни, підтверджуючі документи для надання тощо).

   Дозвіл на проживання

   Якщо ви плануєте залишитися в Іспанії довше, ніж шість місяців, вам необхідно протягом 30 днів після прибуття в Мадридський кампус подати заявку на отримання Tarjeta de estudiante extranjero (картка іноземного студента).

   Париж Франція

   Візи та посвідки на проживання

   У Франції існують різні види віз. Процедура отримання посвідки на проживання залежить від того, яку візу ви отримуєте.

   Будь ласка, зв’яжіться з французьким консульством або Campus France у вашій країні проживання принаймні за три місяці до від’їзду, щоб отримати всю інформацію про процес оформлення візи (терміни, підтверджуючі документи для надання тощо).

   Студентам з Європейського Союзу та Європейської економічної зони віза не потрібна.

   Неєвропейські студенти повинні подати заявку на:

   Довгострокова навчальна віза (Visa de long séjour pour études – VLS-TS)

   Ця віза потрібна вам, якщо ви будете у Франції, у Паризькому кампусі ESCP протягом одного семестру або одного навчального року.

   У деяких особливих випадках може бути видана довгострокова навчальна тимчасова віза. Він триватиме до шести місяців і не поновлюється.

   Після отримання відповідної візи ви повинні подати заявку на отримання дозволу на проживання у Франції (Carte de Séjour) протягом двох місяців після вашого прибуття в Паризький кампус. Управління зі студентських справ у Паризькому кампусі допоможе вам у цьому процесі OFII, коли ви перебуваєте в Парижі.

   Спеціальна віза для студентів, які не є членами ЄС

   Віза «Вступний іспит» (або «étudiant-concours»)

   Ви подали заявку на цю візу, якщо складали наш вступний іспит у Франції.

   За допомогою цієї спеціальної візи ви зможете подати заявку на поновлюваний однорічний дозвіл на проживання, не повертаючись у свою країну.

   Турин, Італія

   Візи

   Усі студенти, які приїжджають з країн, що не входять до ЄС, повинні попросити студентську візу. Щоб отримати цю візу, вам необхідно звернутися до консульства Італії в країні вашого проживання.

   Дозвіл на проживання

   Якщо ви не є громадянином ЄС, ви повинні подати заявку на отримання дозволу на проживання студента («Permesso di soggiorno per motivi di studio»). Дозвіл на проживання видається місцевим відділом поліції (“Questura - Ufficio Stranieri”) міста проживання студента в Італії. Служба по роботі зі студентами буде підтримувати вас протягом усієї процедури

   Стипендії та фінансування

   • Стипендії ESCP призначаються на основі заслуг або фінансових потреб, а також на основі вашого курсу навчання в ESCP.
   • Стипендії ESCP покривають лише плату за навчання; Суми стипендії вираховуються з плати за навчання.
   • Стипендії ESCP жодним чином не можуть становити витрати на проживання.

   Для отримання додаткової інформації про процес отримання стипендії та терміни, будь ласка, перегляньте веб-сторінку вашої програми.

   Рейтинги

   Результати рейтингу FT 2023

   • Магістр фінансів №1
   • №3 Executive MBA
   • №4 Магістр менеджменту
   • #4 Європейські бізнес-школи
   • № 13 Executive Education
   • #14 Всесвітні спеціальні програми
   • #17 Всесвітньо відкриті програми

   Результати рейтингу Economist

   • № 4 Магістр менеджменту
   • № 1 Можливість працевлаштування серед різноманітних рекрутерів
   • #1 Різноманітність мов у пропозиції
   • № 1 Доступ до програм обміну за кордоном

   Результати рейтингу QS 2023

   • №12 MBA з міжнародного менеджменту в Європі
   • № 7 Магістр наук у галузі великих даних та бізнес-аналітики у всьому світі
   • #4 Магістр маркетингу та креативності у всьому світі
   • №6 Магістр менеджменту в усьому світі

   Акредитації

   Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

   English Language Requirements

   Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

   Вимоги до вступу на програму

   Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

   Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

   Розташування

   • Paris

    ESCP Europe Campus Paris 79, avenue de la République, 75543, Paris

    • Madrid

     ESCP Europe Campus Madrid c/Arroyofresno 1, 28035 Madrid Spain , 28035 , Madrid

     • London

      ESCP Europe Campus London 527 Finchley Road , NW3 7BG, London

      • Berlin

       ESCP Europe Campus Berlin Heubnerweg 8-10, 14059, Berlin

       • Turin

        ESCP Europe Torino Campus Corso Unione Sovieticà, 218 bis , 10134, Turin

        • Warsaw

         ESCP Europe Warsaw Campus c/o Kozminski University 57/59 Jagiellonska St. , 03-301, Warsaw

         Запитання