Keystone logo
ESCP Business School - Turin Campus

ESCP Business School - Turin Campus

ESCP Business School - Turin Campus

Введення

Заснована в 1819 році бізнес-школа ESCP виховала покоління лідерів і підприємців. З його шістьма міськими кампусами в Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві справді європейська ідентичність ESCP дозволяє йому пропонувати унікальний мультикультурний стиль освіти в галузі бізнесу та глобальний погляд на питання міжнародного менеджменту. Щороку ESCP приймає понад 9 000 студентів і 5 000 керівників із понад 130 різних країн, надаючи їм повну пропозицію курсів менеджменту та спеціалізованих програм (бакалавр, магістр, Executive MBA, Ph.D. та Executive Education). ESCP Business School має мультиакредитацію: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 стандартів European Higher Ed.

ESCP Business School - Турін

Туринський кампус, заснований у 2004 році, є молодим кампусом, який швидко розвивався. З ентузіазмом стартапу компанія твердо вірить у підприємництво та потужний розвиток успішних ініціатив.

Кампус обслуговує як студентів - 750 з 60 різних країн - з магістерськими програмами, так і бізнес-спільноту, з повною пропозицією освіти для керівників, прикладних досліджень і підприємницьких послуг.

Туринський кампус має міцні зв'язки з низкою національних та міжнародних компаній, які сприяють його управлінню.

Італійська штаб-квартира ESCP з самого початку стала важливою можливістю для нашої бізнес-школи просуватися далі до компаній на території Італії, які знайшли в ESCP Turin Campus цінного партнера для навчання своїх талантів.

Ці міцні зв'язки з бізнес-спільнотою є однією з ключових характеристик італійського кампусу: більше половини його діяльності пов'язані з корпоративним світом.

Статистика

Щороку ESCP вітає:

 • 6500 студентів та
 • 5000 керівників від
 • більш ніж у 120 різних країнах

  Особливості кампусу

  Крім кампусу в Турині, є ще 5 міських містечок:

  • Берлін
  • Лондон
  • Мадрид
  • Париж
  • Варшава

  Досвід столиці відкритої інноваційної культури

  Турін - це динамічне та привабливе місто, яке вміє оновлюватися та дивитися у майбутнє. Він став свіжим, розумним, сучасним і відкритим центром всього європейського. У місті навчається понад 100 000 студентів, багато з яких міжнародні, залучені широким спектром можливостей вищої освіти, шкіл та університетів серед найпрестижніших у світі.

  Діловий центр

  Регіон є колискою багатьох важливих італійських компаній. Accenture, Avio, Caffarel, Comau, Ferrero, Intesa Sanpaolo, Lavazza, Martini & Rossi, Reply, Robe di Kappa, Unicredit, всі вони (серед багатьох інших) доступні для набору наших студентів.

  Італійський спосіб життя

  У Турині є багато цікавих місць для відвідування, а також проводиться багато заходів та міжнародних кінофестивалів, мистецтв та музичних фестивалів. Місто славиться своїми палацами, картинними галереями, ресторанами, церквами, театрами, бібліотеками, площами, садами, музеями та іншими закладами. Турин, завдяки наявності багатьох парків, є одним з найзеленіших міст Італії. Він має багату культуру та історію та проводить багато культурних заходів.

   Акредитації

   Акредитація EFMD EquisАкредитація AACSB

   Розташування

   • Turin

    Corso Unione Sovietica, 218 bis, 10134, Turin

   Запитання