Keystone logo
ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

Введення

Мадрид — одне з найбільш відвідуваних міст Європи з винятковим стилем життя, неймовірною гастрономією та тисячами місць, які варто відвідати, включаючи деякі з найкращих музеїв світу.

Мадридський кампус ESCP, розташований за 10 хвилин їзди від центру міста в ексклюзивному районі Пуерта-де-Ієрро, щороку приймає більше 900 студентів і є лідером цифрових програм школи, включаючи магістра з маркетингу та цифрових медіа, магістра з цифрових проектів Менеджмент і консалтинг, магістр міжнародного бізнесу (EMIB, 100% онлайн) або індивідуальні змішані освітні програми для керівників. Крім того, існують федеральні програми, такі як бакалавр, MIM, MBA з міжнародного менеджменту або MSC з гостинності чи нерухомості.

Розмова про Мадридський кампус є синонімом Vanguardia. Магістри з цифровою орієнтацією та цифровими розробками для провідних компаній, де ми дбаємо про людей, щоб вони могли навчатися тому, що їм найбільше подобається, у найкращому середовищі.

Мадрид вже давно ЦИФРОВИЙ і чекає на вас з розпростертими обіймами. Ви збираєтеся пропустити це?

Від Пуерта-дель-Соль і Пласа-Майор до Пласа-де-Еспанья, Маласанья, Чуека та футбольного стадіону Бернабеу, це не лише розмір міста, що викликає хвилювання.

Це ставлення madrileño – любов до спілкування, культурного розмаху та тепла людей. За кожним поворотом, за яким ви повернетеся, ви знайдете щось, що вас здивує та порадує.

Міжнародне середовище

Мадрид є домом для одних із найкращих бізнес-шкіл у світі.

Столиця пропонує різноманітну міжнародну спільноту, яка дає можливість навчатися разом зі студентами з усього світу. Це також одне з найдоступніших міст для студентів у Європі.

Центр інновацій

Іспанська столиця є одним із провідних ділових та інноваційних центрів Європи.

Мадрид пропонує студентам чудові можливості встановити професійні контакти та отримати відповідний досвід. У ESCP ми прагнемо йти в ногу з мінливими вимогами та тенденціями економіки, використовуючи нові технології та інновації, щоб задовольнити потреби як студентів, так і майбутніх роботодавців.

Особливості кампусу

Засоби

На території кампусу є комфортабельні багатофункціональні кімнати, бібліотека, комп’ютерні кабінети, кафетерій, автостоянка.

Мадридський кампус займає 2000 м

 • 1 кафетерій
 • 1 бібліотека
 • 1 комп'ютерний кабінет
 • 12 класних кімнат
 • 2 амфітеатри
 • Тераса та сад

Executive Education

Кампус ExEd – це простір, створений для задоволення потреб наших клієнтів, транснаціональних компаній, керівників і професіоналів.

Наші класи оснащені найновішими цифровими технологіями, які дозволяють нам налаштувати наші методи навчання, покращуючи досвід навчання та якість програм. Ми усуваємо бар’єри в просторі та часі, адаптуючи кожну програму до власного темпу та потреб професіонала.

Будівля Navalmanzano ExEd є ідеальним середовищем для того, щоб продовжити свій шлях до навчання протягом усього життя, перенавчання та підвищення кваліфікації, так необхідні в цьому складному, постійно мінливому діловому світі.

Кафетерій

Нещодавно оновлений кафетерій кампусу в Мадриді пропонує студентам не тільки чудові домашні страви, сендвічі та знамениту іспанську «tortilla de patatas», але й чудовий простір для відпочинку, зустрічі з друзями чи навчання та командної роботи.

Домашні страви щодня

Найкращі активи Мадрида: Пако і Віктор! Вони подбають про вас і змусять вас почувати себе як вдома (або краще, ніж вдома) своїми посмішками, добрими словами, а особливо своїми домашніми стравами щодня!

Студентське життя

У кампусі Мадрида через клуби та товариства пропонуються різноманітні можливості для особистого зростання та розвитку. Приєднайся до нас!

У кампусі Мадрида є кілька студентських асоціацій, до яких ви можете приєднатися, щоб знайти нових друзів, розважитися та взяти участь! Хочете створити нову асоціацію чи клуб? Ми прагнемо нових ініціатив, тому дайте нам знати про ваш проект і давайте створювати нові речі.

Залучення до бізнесу

Навчання керівників органів державного управління та провідних іспанських компаній (Indra, Repsol, Iberia, REE, ATOS, Maxam).

З метою використання нашої міжнародної ДНК, способу, яким ми розуміємо менеджмент, нашої здатності навчати студентів останнім тенденціям, і, перш за все, з позиціонуванням, дуже чітким щодо спеціального навчання, ми розвиваємось разом із компаніями, які є найкращими. вирізняються програми та пропонують навчальні рішення.

Цифрова трансформація

Кампус ESCP в Мадриді керує онлайн-програмами та комбінованими рішеннями Школи (EMIB -іспанська, англійська або французька-, програма ATOS, відкритий університет Indra тощо).

Відділ освіти для керівників і комбінованих рішень у кампусі Мадрида стає стратегічним партнером корпоративних університетів і компаній, де ми дуже спеціалізуємося на визначенні їхніх потреб за допомогою двох фундаментальних методологій. З одного боку, навчання на робочому місці є методологією, яка безпосередньо застосовується до потреб професіонала для виконання своєї роботи. Для цього ми проводимо співбесіди з різними рівнями керівництва з метою сфокусувати навчання для певного профілю з точки зору 360 градусів.

По-друге, проектне навчання. Методологія, за якою ми проводили співбесіди на рівнях адреси компанії, щоб професіонали могли надати реальне рішення, яке має реальний вплив на рентабельність інвестицій цього навчання.

Нарешті, разом із цифровою революцією, п’ять років тому ми додали третій методологічний елемент: адаптивне навчання. Тобто на початку кожного циклу ми визначаємо рівень компетенції, який має кожен учасник у кожному з технічних або м’яких навичок, які ви повинні мати у своєму робочому центрі, і відповідно до цього ми розробляємо індивідуальний маршрут, використовуючи навчання на робочому місці та проектне навчання.

Навчання інновацій

Кампус ESCP в Мадриді створив у рекордно короткий термін одну з найінноваційніших педагогічних моделей оцифровки на ринку, щоб задовольнити поточні потреби, пов’язані з COVID-19.

Адаптивна модель змішаного навчання

Ми проводимо інтенсивний процес реадаптації нашої освітньої моделі за допомогою революційної методології: «Адаптивна модель змішаного навчання» (AMBL).

Методологія AMBL дозволить нам охопити наших студентів набагато ефективнішим способом, гарантуючи першокласний досвід користувача незалежно від ситуації, з якою ми можемо зіткнутися. По суті, методологія AMBL дозволяє нам за кілька годин перейти від чистого середовища до цифрового (онлайн) або гібридної моделі як змішаного рішення між обома. Незалежно від того, чи розпочинає студент заняття особисто чи дистанційно, чи ми повинні перейти з одного середовища в інше, ми можемо гарантувати, що якість занять та як міжнародний, так і студентський досвід збережуться.

  Візові вимоги

  Документи, необхідні для поїздки в Іспанію, відрізняються залежно від країни походження.

  • Якщо ви є громадянином країни ЄС, Швейцарії, Норвегії, Ісландії чи Ліхтенштейну, вам потрібен дійсний паспорт або посвідчення особи.
  • Якщо ви приїдете з іншої країни, для в’їзду в Іспанію вам потрібно мати діючу діючу візу. Будь ласка, зверніться до оновленої інформації Міністерства закордонних справ Іспанії:

  Будь ласка, зв’яжіться з посольством або консульством Іспанії у вашій країні проживання принаймні за три місяці до від’їзду, щоб отримати всю інформацію про процес оформлення візи (терміни, підтверджуючі документи для надання тощо).

  Дозвіл на проживання

  Якщо ви плануєте залишитися в Іспанії довше шести місяців, вам необхідно протягом 30 днів після прибуття в Мадридський кампус подати заяву на отримання Tarjeta de estudiante extranjero (картка іноземного студента).

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

  Розташування

  • Madrid

   ESCP Europe c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain, 28035, Madrid

  • London

   London, Великобританія

   • Berlin

    Heubnerweg,8-10, 14059, Berlin

    • Turin

     Corso Unione Sovietica,218 bis, 10134, Turin

     Запитання