ESCP Business School - Berlin campus

ESCP Business School - Berlin campus

ESCP Business School - Berlin campus

Введення

Берлін

Символ як європейського життя, так і міжнародного світогляду.

ESCP - Берлін

ESCP, як визнаний державою університет, відноситься до числа найпрестижніших та провідних бізнес-шкіл Німеччини. ESCP регулярно займає чільні місця як у національному, так і в міжнародному рейтингах (№1 європейська школа бізнесу в Німеччині, №1 магістр з менеджменту, №1 Executive MBA та №1 у спеціальній освітянській освіті в Німеччині).

У Берліні ESCP має спеціальний досвід у трьох ключових академічних галузях, а саме: сталості, підприємництві та оцифровці з основою міжнародного управління.

Такі компанії, як Accenture, Bain, Bayer, Coca-Cola, P&G, тісно співпрацюють з нами і залишаються в постійному контакті завдяки якості нашого факультету, їхніх досліджень, а також високій якості наших студентів та випускників.

Познайомтесь із самою європейською бізнес-школою в Німеччині з її унікальним міжкультурним духом на ESCP Berlin. Будь ласка, зв'яжіться з нами або просто відвідайте нас. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами.

Професор д-р Андреас Каплан, MPA
Ректор ESCP Берлін

Буро тисячоліття / Пікселі

127954_pexels-photo-1438072.jpeg

Навчайтеся в одному з найбільш інноваційних та креативних міст

Своєю унікальною історією та культурою німецька столиця стала символом як європейського життя, так і міжнародного світогляду - і, звичайно, славиться своєю різноманітною економікою.

З його 3,5 мільйонами жителів та близько 40000 приїжджих щороку Берлін - місто, що швидко зростає, яке пропонує високу якість життя при порівняно низькій вартості життя в порівнянні з іншими столицями Європи.

Культурна різноманітність

Берлін - багатокультурне місто з представництвом понад 180 різних національностей.

Культурна різноманітність формує характер міста, пронизуючи його культурним чуттям та різноманітністю. Багато світових гравців також мають дочірнє підприємство в Берліні, наприклад, Amazon, Bain, Bombardier Transportation, EY, Google, PwC, Siemens і Total SA

Економічний фактор

Берлін характеризується багатою багатогранною економічною структурою.

Він варіюється від промислових компаній з багаторічною традицією та сильними середніми компаніями, до дуже динамічного сфери послуг, а також інноваційних ІТ та високотехнологічних компаній. Сьогодні Берлін особливо відомий своєю бурхливою культурою стартапу та творчою індустрією; вона стала важливим медіа-центром.

Спосіб життя

Люди цінують Берлін за його пульсуючу сцену та нічне життя, а також за його просторі парки та богемні квартали.

Місто пропонує численні «пивні сади», широкий вибір ресторанів, кав’ярень, ринків, зелених зон, озер та культурних заходів.

Берлінський кампус

Навчайтеся в одному з найбільш інноваційних та креативних міст.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Berlin

    ESCP, Heubnerweg 8-10, D-14059, Berlin

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання