ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

Введення

Історія фонду ESCAC

Вища школа кінематографії та аудіовізуальної діяльності Каталонії була заснована в 1993 році з вивчення професійної освіти зображення та звучання Центру Каласанче.

ESCAC є членом Міжнародного центру зв'язків Écoles de Cinéma et de Télévisión (CILECT), організації, яка об'єднує 120 спеціалізованих навчальних центрів у галузі створення аудіовізуальної продукції, а також є членом-засновником European Network of Cinéma and Télévisión ( GEECT) та Федерація шкіл зображення та звуку Латинської Америки (FEISAL).

На ESCAC ви створите свою професійну сім'ю

Чи знали ви, що Хав'єр Руїс Кальдера досі знімає свої фільми разом з членами ESCAC? Так само, як Хуан Антоніо Байона, Мар Кіл, Кіке Маілло, Патриція Фонт ... Оскільки ESCAC не закінчується, коли Ви закінчите навчання, Співтовариство продовжує свою діяльність у професійному секторі.

З перших тижнів у школі ви звикнете працювати над проектами та створювати свої робочі команди, які в більшості випадків супроводжуватимуть вас протягом вашої професійної кар'єри.

Якщо хочете, можете.

Спільнота ESCAC є способом формування та розуміння кіно

У школі ми заохочуємо працювати проектами, в командах і з технічною жорсткістю.

Студенти працюють як команда з метою співпраці один з одним і тим самим сприяти спільному проекту. Розвиток здатності співпрацювати з міждисциплінарними командами та полікультурними колективами. Все це дозволить вам розвинути свій талант у середовищі, де пропагуються творчі простори та взаємодія між випускниками різних рекламних акцій.

Студентська підтримка

Служба підтримки студентів, яка спрямована як на майбутніх студентів, так і на студентів, формується координаторами досліджень та спрямована на консультування та керівництво студентів протягом усього тренувального періоду шляхом проведення інтерв'ю та персональної уваги з урахуванням обставини, потреби та характеристики кожного учня.

Захисник студента

Якщо є які-небудь сумніви, скарга або запит щодо академічно-адміністративного функціонування центру, студент може подати запит на співбесіду з студентом-адвокатом. Ця цифра, у разі неможливості відвідування або вирішення справи, направляє справу до керівника відділу досліджень, який має право висувати його перед компетентними органами, встановленими внутрішніми положеннями центру.

Захисник студента: Juanjo Caballero ext. 108. Розташування: будівля першого поверху 2

Студенти ЕСКК, з метою догляду за їх інтересами та відповідно до своїх внутрішніх правил, належним чином представлені в наступних чотирьох організаціях:

  • Вчена рада ЕСКАК
  • Студентська асамблея
  • Дисциплінарна комісія
  • Комісія якості

До компетенцій, повноважень та функцій тих самих також можна ознайомитись у Положенні про внутрішній режим та у контролі за Комісією з якості Комітету.

Розташування

  • Barcelona

    Plaça de la Farinera, 9, , Barcelona

Запитання