Keystone logo
ESB

ESB

ESB

Введення

Наше бачення: дух природи

Дослідження, проектування, складання прототипів та тестування лежать в основі нашого навчального підходу. Реалізація проектів, а також спільна та міждисциплінарна робота в поєднанні з експериментами масштабу-1 є унікальними особливостями нашої школи науки та техніки, яка виховує культуру та дух "виробників".

Ми переконані, що ресурси планети надають нескінченні можливості захистити себе та допомогти побудувати стійке майбутнє. Таким чином, ESB зробив це бачення частиною своєї ідентичності, щоб навчити майбутніх інженерів та техніків у галузі деревини та біологічного використання матеріалів.

130167_VueducielESBCESB-PhotoGaelArnaud.jpg

Наше покликання: досліджуйте природу, створіть стійке майбутнє

ESB було засновано в 1934 році за ініціативи французьких міністерств сільського господарства, національної освіти та промисловості та є одним із провідних французьких вищих навчальних закладів, що спеціалізуються на науках про деревину та технологіях. Прагнучи до впровадження інновацій у галузі деревини та біоматеріалів, школа розширила це бачення до кожної зі своїх сфер компетенції: навчання, дослідження та інженерні дослідження та розробки на службі компаній.

В умовах екологічних проблем деревина та матеріали, отримані біологічними ресурсами, є актуальними ресурсами для створення стійкого майбутнього. Природні та поновлювані, ці рослинні матеріали є союзниками кругової економіки.

Освітні програми та ступені

ESB - неприбуткова приватна вища освіта та науково-дослідна установа, визнана та підтримувана науковими та науковими органами. Школа бере участь у різних мережах і відома по всій Франції та за кордоном.

Ми готуємо інженерів та техніків з наук про дерево та біологічні матеріали: BTS (сертифікат про професійну підготовку), бакалавр, ступінь бакалавра, магістр, спеціаліст магістра, доктор наук.

130161_LaboratoiredanatomieduboisCESB-PhotoHadrienBrunner.jpg

Дослідження: розкриття потенціалу матеріалів на основі біологічних матеріалів

LIMBHA (лабораторія інновацій, деревних матеріалів, житла та навчання) - це лабораторія ESB, дослідження якої зосереджені на двох темах: кругової економії та комфорту в житловому середовищі. Колектив викладачів-дослідників та к.т.н. студенти виробляють знання та надають натхнення та вклад для компаній, а також навчальні програми.

Компанії: Шановний партнер

ESB тісно співпрацює з компаніями.

Ми пропонуємо широкий спектр навчальних програм, що дозволяють компаніям знаходити різноманітні профілі відповідно до потреб у підборі персоналу (стажування, працевлаштування, навчання). Ми сприяємо професійній інтеграції наших студентів, організовуючи заходи (відвідування фабрик та будівельних майданчиків, молодших компаній, виставкових конференцій, конференцій, відгуків).

Експерименти, здійснюючи конкретні проекти з корпоративного світу, є торговою маркою ESB. Щороку проводиться понад 50 проектів шкільних компаній.

130168_EtudiantsautravailCESB-PhotoHadrienBrunner.jpg

Екосистема: поєднання знань та вмінь

Натхненний природою, переконаний, що деревина та матеріали на основі біологічної сировини є запорукою лісової промисловості, ESB поєднує знання та навички, щоб допомогти зберегти довкілля.

Для розширення сфери наших дій ми співпрацюємо з місцевими та національними творчими екосистемами, які беруть участь у проектах, що сприяють валоризації природних матеріалів.

Ми беремо участь у багатьох результативних ініціативах з нашими партнерами, компаніями, університетами та суміжними секторами.

Міжнародні відносини: відкриття до світу

Відкрита до світу, ESB диверсифікує та розширює свою міжнародну ідентичність та відкриття, вітаючи студентів з усього світу та надаючи можливості всім навчатися за кордоном завдяки різноманітним партнерствам, яке воно налагодило за останні 20 років.

Міжнародний вимір є основоположним у навчанні та проектах, що дозволяє студентам здобувати технічні, мовні та міжкультурні навички.

130169_EtudiantsESBCamusChantrerieNantes.jpg

Нант: європейська інноваційна мегаполіс

Визнаний зеленою столицею у 2013 році та столицею інновацій у 2019 році, Нант - місто, де приємно вчитися, цвісти та творити.

У Нанті проводять багато культурних та спортивних заходів. В регіоні також є динамічний ринок праці з великими можливостями для молодих випускників.

ESB ідеально розташований у самому центрі зеленого містечка Chantrerie, між міським достатком і тихими парками.

Розташування

  • Nantes

    Atlanpôle - BP 10605 Rue Christian Pauc F - 44306 Nantes Cedex 3, , Nantes

Запитання