Esami Business School

Esami Business School

Esami Business School

Введення

Про нас

Інститут управління східним та південноафриканським інститутом (ESAMI) є міжурядовим центром розвитку регіонального управління. Головний офіс ESAMI знаходиться в Аруші, Танзанія.

Інститут був створений з головною метою забезпечення регіону підготовленим персоналом у ряді важливих сфер, включаючи політику управління, управління транспортом, фінансовий менеджмент, управління інформаційними технологіями, управління охороною здоров'я, управління людськими ресурсами, управління проектами, управління енергією та середовищем та гендерний менеджмент серед інших.

Основна увага була зосереджена на підготовці середніх керівників регіону до покращення їх управлінської діяльності, беручи до уваги глобальні проблеми, але з регіональним фокусом, що стосується африканського середовища.

Mandate ESAMI, Місія, Візія та Філософія

Інститут управління східним та південноафриканським регіонами (ESAMI) - це Панафриканський регіональний центр розвитку управління, який належить десяти урядів країн-членів у регіоні Східної та Південної Африки. Це Кенія, Малаві, Мозамбік, Намібія, Сейшели, Свазіленд, Танзанія, Уганда, Замбія та Зімбабве. Це служба та орієнтована на ринок інституція, що пропонує спеціалізоване навчання з менеджменту, консалтинг, освітні програми та послуги, спрямовані на управління діяльністю. Інші країни, які регулярно беруть участь в програмах розвитку ESAMI, включають Лесото, Ботсвану, Південну Африку, Анголу, Руанду, Сьєрра-Леоне, Нігерію, Еритрею, Кот-д'Івуар, Ліберію, Гану, Гамбію, Судан, Ефіопію та Буркіна-Фасо.

У травні 1997 року Економічна комісія ООН для Африки офіційно призначила ESAMI Африканським центром передового досвіду в галузі управління розвитком. Це визнання змусило ESAMI поширювати свої послуги на всі країни Африки. Для задоволення завдань управління Африкою в новому тисячолітті ESAMI продовжує надавати високоякісні інтервенції з управління клієнтським управлінням у всій Африці.

Мандат

Мандат ESAMI полягає у підвищенні ефективності та ефективності управління державними, приватними та міжнародними організаціями в Африці. Це буде зроблено через:

 • Навчання менеджменту та освіта;
 • Консультації з питань управління та консультаційні послуги;
 • Дослідження менеджменту, генерація знань та публікації;
 • Заохочення найкращих практик в управлінні.

Бачення

До 2020 року ESAMI є визнаним міжнародним центром управління та трансформації бізнесу

Місія

Наша місія полягає в перетворенні інститутів шляхом розвитку лідерства, інноваційної освіти, підготовки менеджерів, створення нових знань та надання консультаційних послуг.

Наша універсума клієнтів - приватні особи, державні, приватні та міжнародні організації.

ESAMI: минуле і сьогодення

З моменту свого створення в 1980 році, ESAMI зробив значний внесок у розвиток людських ресурсів та управління в регіоні. Його роль як провідного Інституту розвитку регіонального менеджменту значно розширилася внаслідок збільшення попиту клієнтів на країни регіону та за її межами. На сьогодні понад 75 000 середніх та найвищих працівників у державних, громадських, приватних та громадських організаціях взяли участь у програмах відкритого менеджменту, що пропонуються Інститутом.

Стратегічна тяга ESAMI

Програми ESAMI базуються на потребах клієнта на всьому континенті. Інститут продовжував переконувати в тому, що програми отримують користь від досліджень, проведених у формі оцінки потреб та відгуків учасників. Оцінка програми, дослідження трасери та оцінка впливу стануть важливою частиною процесу підготовки та підвищення спроможності ESAMI. Навчальні програми, представлені в цьому проспекті, матимуть тісний зв'язок між управлінням та підвищенням ефективності на індивідуальному та організаційному рівні.

Спеціальні програми будуть розроблені для вирішення конкретних проблем та питань клієнтів. Вони, як правило, проводяться за запитом і в місцях і датах, зручних для клієнта.

ESAMI запустила програму Executive MBA, яка виявилася досить успішною. На сьогоднішній день зарахування до бізнес-школи становить 3600 студентів, розташованих у десяти кампусах в Африці.

ESAMI також запровадив програми сертифікації, дипломів та бакалаврів в галузі управління бізнесом.

Можливості ESAMI та порівняльні переваги

Як центр розвитку менеджменту, ESAMI є центром зближення, в якому люди з різних країн зустрічаються для обміну досвідом та обміну досвідом у регіональних рамках. Інститут має на меті покращити цю взаємодію, щоб сприяти покращенню управлінської ефективності та ефективності організацій-клієнтів. Будучи одним з найбільших регіональних інституцій в Африці та прем'єр-міністром у розвитку управління, здатність ESAMI в основному закріплюється за такими якостями:

 • Це ядро ​​різних, корінних, висококваліфікованих та досвідчених фахівців, які розуміють країни, з якими вони працюють
 • Успішна організація, керована африканськими професіоналами, які знають африканське середовище та прагнуть до її обслуговування.
 • Широкий і гнучкий мандат ESAMI, керований динамічною Радою керуючих
 • Ступінь фінансової самодостатності ESAMI від навчання та доходів від консультацій, що не залежить від субсидій для виживання
 • Персонал із готовністю та прихильністю до ефективного вдосконалення та інновацій.
 • Можливість ESAMI швидко розгортати своїх професійних співробітників, які доповнюються мережею офісів, розташованих поруч із своїми клієнтами
 • Великий досвід, накопичений протягом багатьох років від взаємодії з клієнтерою різноманітних фактів та країн
 • Мережа інституційних та індивідуальних контактів
 • Гнучкість і готовність адаптуватися відповідно до змінюваного середовища та очікувань
 • Регіональний аромат та характер, що відповідає діяльності Інституту, і швидко реагує на конкретні вимоги, проблеми та пріоритети.

Розташування

 • Arusha

  Headquarters P. O. BOX 3030, Arusha, Tanzânia, , Arusha

  • Nairobi

   ESAMI KENYA 4th Floor International House P. O. Box 566628 – 00200, , Nairobi

   • Dar es Salaam

    ESAMI DAR ES SALAAM 3rd Floor, NIC Investment House P.O. Box 22290, , Dar es Salaam

    • Lusaka

     ESAMI - ZAMBIA 2ND Floor, Superannuation House Ben Bella Road P.O. Box 32132, , Lusaka

     • Kampala

      ESAMI – UGANDA ESAMI Centre, Plot 52 Bombo Road P.O. Box 824, , Kampala

      • Windhoek

       ESAMI – NAMIBIA Cnr Nelson Mandela/Sam Nujoma HIDAS Centre P.O. Box 1836,, 9000, Windhoek

       • Mbabane

        ESAMI – eSWATINI 3RD Floor, Lilunga House Somhlolo Rd P.O. Box 4234, , Mbabane

        • Harare

         ESAMI – ZIMBABWE 6 Bantry Road, Alexandra Park P.O. Box 2627, , Harare

         • Maputo

          ESAMI MOZAMBIQUE No. 657 Floor No. 1 Avenida Julius Nyerere P.O. Box 2077, , Maputo

          • Lilongwe

           ESAMI MALAWI 1st Floor, Development House, City Centre P.O. Box 31127 Lilongwe 3, , Lilongwe

           Запитання