ESADE Business School

ESADE Business School

ESADE Business School

Введення

Esade - це глобальна установа, структурована як бізнес -школа, юридична школа та сфера виконавчої освіти.

Esade - це глобальна академічна установа, відома своєю освітою, міжнародним світоглядом та зосередженістю на цілісному особистому розвитку. Esade має міцні зв'язки зі світом бізнесу.

Робити добро. Робити краще.

Робити добро. Робити краще. Це охоплює наші причини існування та наше призначення. Ми зобов’язуємось внести значущі зміни, зосередившись на інноваціях та соціальній прихильності.

Академічна діяльність Есаде охоплює три основні напрямки:

Освіта

Esade застосовує унікальну та інноваційну модель навчання, що базується на інтеріоризації цінностей та розвитку професійних та виконавських компетентностей.

Дослідження

Esade отримує нові знання, які допомагають покращити динаміку діяльності організацій, підприємств та адвокатську практику.

Соціальна дискусія

Esade - це платформа, де люди можуть збиратися та обговорювати важливі питання з метою покращення суспільства.

Жити місією: наша причина існування

Наша місія та цінності служать опорою для цілісної освіти, яку ми надаємо студентам та фахівцям, освіти, якій ми повністю віддані.

Наша місія: Освіта та дослідження

Люди

Надайте людям цілісну освіту, щоб вони стали компетентними та соціально відповідальними фахівцями.

Знання

Отримуйте знання, щоб допомогти покращити організації та суспільство.

Дебати

Сприяйте соціальним дебатам та допомагайте будувати вільні, процвітаючі, справедливіші та соціально та екологічно стійкі суспільства.

В Esade ми виконуємо цю місію, натхненну гуманістичними та християнськими традиціями в рамках міжкультурного діалогу.

Декларація цінностей

(Затверджено Радою опікунів Fundació Esade 24 січня 2008 р.)

Спільнота Esade прагне пропагувати набір цінностей, які відповідають людській якості та академічній та професійній досконалості, цінності на службі місцевого та глобального суспільства, у яке ми занурені. Ці значення:

Цілісність

Прищеплювати чесність у всій нашій академічній та професійній діяльності. Це означає поводитися з прихильністю до фундаментальних цінностей, таких як суворість та наполеглива праця, чесність, критичний дух, справедливість та почуття відповідальності навіть у складних обставинах.

Чутливість

Поважайте колег і людей, включаючи нас самих, і чутливо реагуйте на конкретні обставини інших. Це означає поважати гідність кожного і мати можливість підтримувати та допомагати іншим, коли вони цього потребують, та працювати разом над побудовою справедливішого та гуманнішого світу.

Різноманітність

Позитивно цінуйте різноманітність і вчіться на відмінностях між людьми, ідеями та ситуаціями. Це означає розуміння того, що відмінності за статтю, етнічною приналежністю, мовою, культурою, сексуальною орієнтацією, релігією, фізичними рисами чи будь -якими іншими відмінностями - це можливість пізнати та збагатитися різними уявленнями про людей, світ та себе.

Сприяйте загальному благу

Шукайте, діліться і робіть внесок у спільне благо. Це означає усвідомлювати, що ми не можемо отримати власне благо окремо від добробуту всієї спільноти, і, отже, це повинно відображатися у ставленні, заснованому на повазі та відповідальності до спільноти.

Справедливіше та стійкіше суспільство

Візьміть на себе відповідальність та зобов’язання щодо досягнення справедливого та стійкого суспільства. Це передбачає бачення реальності не просто «такою, як вона є», а й «такою, якою вона має бути», відповідно до фундаментальних цінностей справедливості та екологічної стійкості.

Як навчальний заклад, ми переконані, що наповнення нашого персоналу, студентів та учасників цими цінностями є надзвичайно ефективним і допоможе нам подолати соціальні, культурні та екологічні виклики, з якими ми стикаємося протягом свого життя.

Товариство Ісуса

Походження

Fundació Esade було засновано завдяки ініціативі групи підприємців, яка попросила Товариство Ісуса у 1958 році виховувати професіоналів з метою керівництва соціальними та економічними перетвореннями, які досягли свого максимального пиху в 1960 -х роках.

Цілі

Багаторічна традиція та досвід єзуїтів в освітній галузі спрямовані на всебічний розвиток людей та забезпечення їх навчання з чіткою орієнтацією на «служіння іншим».

Педагогіка

Ця освітня традиція перетворюється на педагогічну спрямованість, засновану на навчанні мислити та вчитися на основі глибокої соціальної прихильності. Сфери діяльності Товариства Ісуса включають не лише школи, а й університети та бізнес -школи по всьому світу.

Особливості кампусу

Кар'єра Esade

В Esade ми віримо, що для побудови кращого світу ми повинні розвивати кращих лідерів. Ми надихаємо та надихаємо талановитих студентів стати інноваційними, соціально відповідальними професіоналами, які можуть стимулювати зміни.

Esade Careers відіграє ключову роль і є глобальним еталоном у залученні міжнародних талантів. Ви будете тісно співпрацювати з експертом з нашої команди Employer Engagement, який разом з вами розробить оптимальну стратегію найму та брендингу роботодавця, щоб збільшити вашу присутність у кампусі та гарантувати ефективне та успішне найм.

Бібліотека Есаде

Ви можете знайти:

 • Фінансова інформація
  Баланси, звіти про прибутки та збитки, дані про фінансові ринки
 • Інформація про компанію
  Звіти компанії, SWOT-аналіз, новини
 • Інформація про ринки та галузі промисловості
  Дослідження ринку, споживчі звички, прогнози, частки ринку
 • Правові ресурси
  Законодавство, судова практика, доктрина, форми
 • Бізнес у суспільстві
  Джерела сталого розвитку для аналізу проблем, компаній і галузей
 • Інформація про країну
  Профілі країн, макроекономічні дані, конкурентоспроможність, новини

Навчальні зони доступні в кожному кампусі.

Послуги

 • Позики, поновлення, бронювання
  Позичте документи, поновіть поточні позики та зарезервуйте предмети, які вас цікавлять
 • Консорціальне запозичення (PUC)
  Запозичуйте документи з бібліотек інших каталонських університетів безкоштовно
 • Довідкова служба онлайн
  Ми доступні онлайн для вирішення питань про бібліотечні ресурси та їх використання
 • Навчання
  Відкрийте для себе доступні вам ресурси та послуги бібліотеки
 • Подача документів
  Запит на документи відсутні в бібліотеці
 • Доступ за межі кампуса
  Використовуйте цифрові ресурси Бібліотеки, коли ви знаходитесь за межами кампусу
 • Засоби
  Приміщення для роботи в групах, Wi-Fi, комп’ютери, читальні зали, індивідуальні робочі місця

Мовний центр

З моменту свого заснування Esade зрозумів, що хороший професіонал повинен бути надзвичайно компетентним у кількома мовами. Щоб забезпечити виконання цього, Esade створив власну мовну школу, яка сьогодні називається «Esade Language Center» (ELC). Ми швидко закріпили себе як авторитетний лідер у вивченні мов не тільки в Барселоні, а й по всій Європі.

Ми допомагаємо нашим студентам повністю розвинути свій потенціал, щоб мати можливість спілкуватися різними мовами за межами кордонів і культур.

Хороша мовна освіта не обмежується лише передачею знань. Наша місія як викладачів зосереджується на цілісному розвитку студентів як ефективних комунікаторів, ораторів міжкультурного спілкування та професіоналів, але, особливо, як відданих і відповідальних людей. Мета мовного центру Esade – надати студентам усі можливі варіанти, щоб вони відігравали активну роль у навчальному процесі, який є мотивуючим, актуальним та ефективним, з безцінним персоналізованим оцінюванням.

Хто ми?

Ми – команда з 33 викладачів з різних країн і походження, об’єднані нашою пристрастю до викладання відповідних мов. Тому ми стали фахівцями з педагогіки та викладання мови. Ми любимо впроваджувати інновації та тестувати нові методики та динаміку класу, щоб допомогти нашим студентам успішно вивчати мови та розвивати навички, щоб мати можливість ефективно спілкуватися.

Нашим пріоритетом є навчання учнів, розвиток своїх компетенцій та досягнення поставлених цілей.

Що ми робимо?

Ми пропонуємо свій досвід та унікальну методологію всім студентам Esade, від програм бакалаврату до повного навчання MBA. Ми допомагаємо їм зробити значний крок вперед за короткий час, створюючи відповідний контент, адаптований до кожного профілю та програми кожного студента.

ЗАГС

ЗАГС є опікуном учнів. Якщо вам потрібна завірена копія вашої виписки чи свідоцтва про зарахування, не соромтеся запитати її через нашу програму EOffice. Усю інформацію про різні типи сертифікатів ви знайдете в наших Сервісах.

  Рейтинги

  Лідер у найпрестижніших світових рейтингах у сфері освіти, підприємництва, професійного розвитку, якості програм та різноманітності.

  Financial Times

  • Найкращий досвід навчання на 360º, освіта для керівників
  • № 4 Міжнародна мобільність, магістр фінансів
  • № 5 Підвищення зарплати, MBA
  • № 7 MBA в Європі
  • № 14 Магістр міжнародного менеджменту + CEMS по всьому світу

  QS

  • 5* Якість викладання та студентів, можливість працевлаштування, дослідження та засоби
  • 5* Онлайн та гібридне навчання
  • № 3 Спеціалізація в галузі технології кар'єри
  • № 4 Магістр менеджменту та Магістр маркетингового менеджменту в усьому світі
  • № 8 Магістр бізнес-аналітики в усьому світі
  • № 14 Executive MBA у всьому світі

  Businessweek

  • #2 Підприємницький настрій
  • № 11 MBA в Європі

  Економіст

  • № 8 Магістр CEMS - Магістр менеджменту в усьому світі
  • № 9 Освітній досвід у всьому світі

  Інші міжнародні рейтинги

  • № 1 Eduniversal, виконавчий магістр державного управління
  • № 1 Поети та кванти, підприємницький настрій в Європі
  • № 5 Forbes, міжнародні (за межами США), програми МВА (рентабельність інвестицій)
  • № 5 Америка Економія, MBA Європи

  Ель Мундо

  • № 1 Бакалавр права в Іспанії (приватні університети)
  • № 1 Бакалавр ділового адміністрування в Іспанії (приватні університети)
  • № 2 Магістр міжнародного комерційного права в Іспанії
  • №2 Магістр податкового консультування та менеджменту в Іспанії
  • №2 Магістр права ІКТ, соціальних мереж та інтелектуальної власності

  Інші національні рейтинги

  • №1 El Economista, Інноваційна освіта
  • №2 FSO-Emagister, Онлайн-майстри

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Barcelona

   Avinguda d'Esplugues,92, 08034, Barcelona

  • Madrid

   Calle Mateo Inurria,25, 28036, Madrid

  • Barcelona

   Avinguda de Pedralbes,60, 08034, Barcelona

  Запитання