Erzincan University

Erzincan University

Erzincan University

Введення

Університет Ерзінджана Біналі Йылдирима, заснований у 1976 році як Професійна школа та Школа освіти та вищої освіти Ерзінджан, створені з місією Світового університету в Анатолії; це університет з потужною інфраструктурою, заснованою на науці та техніці, і має бачення інновацій та постійно вдосконалюваних досліджень та розробок; також має на меті поширити загальний підхід до якості на всіх академічних та адміністративних підрозділах та зробити інтернаціоналізацію у всіх сферах зосередженою на співпраці університетів та промисловості.

Однією з головних цілей нашого університету є виховання наших студентів як вільнодумних людей з широким кругозором, щоб досягти своїх ідеалів у всій академічній освіті та навчанні. Для цього наш університет, який працює зі своєю молодою та динамічною структурою, об’єднує своїх студентів разом із заходами та проектами, які принесуть різницю та інновації у науковій, технологічній та соціальній сферах.

Наші університети - це не лише навчальні заклади. Вони є інформаційними центрами, які проводять дослідження щодо розвитку та внеску міста, регіону та країни, в якій вони знаходяться, та проливають світло на дослідження та інновації. Наш університет, який мав на меті місію Світового університету в Анатолії, доклав великих зусиль для досягнення подальших цілей, оцінивши умови та очікування нашого регіону найкращим чином. Наш університет внесе зміни у вищу освіту завдяки своїм показникам, якості, міжнародному робочому середовищу та освітній діяльності

Ми завжди будемо відставати горизонт Erzincan Біна Йилдирим університету з цими почуттями. Ми продовжимо наш шлях із дослідженнями, виробництвом знань, інноваціями та розвитком.

Місія

Навчати висококваліфікованих людей з орієнтованим на людину навчальним підходом, заснованим на науці та розумі, відповідно до цінностей та цілей нашої країни у міжнародному масштабі, виробляючи науку та технології, та сприяти сталому розвитку регіону та країни, а також докладати зусиль для вирішення проблем суспільства.

VISION

Стати світовим університетом в Анатолії.

ІНСТИТУЦІЙНІ ЦІННОСТІ

Повага до людяності: Працівники Erzincan University пропонують орієнтовані на людину робочі пропозиції один одному та всім особам, яким вони надають послуги, як його принципи.

Чутливість до проблем громади : Співробітники Erzincan University найвищий рівень соціальних проблем країни та регіону суспільства, в якому вони живуть відповідно до поставленого завдання.

Наукова достовірність та свобода: Вчені з Erzincan University сприймають як принцип дотримання наукової етики в усіх навчальних заходах для вирішення проблем людства в регіоні та в країні.

Справедливість та рівність: Адміністрація та співробітники Erzincan University поважають справедливість та рівність у всіх наданих послугах.

Пошук досконалості: Erzincan University завжди націлений на вдосконалення послуг, освіти та наукових робіт.

Універсальність: Erzincan University як правило, є своїм центром бачення загальнолюдських цінностей у науці, освіті та послугах для громади.

Поінформованість про довкілля: Співробітники Erzincan University дуже сприйнятливі до захисту навколишнього середовища та природного балансу.

Розташування

  • Alikahya Fatih

    Alikahya Fatih, Туреччина

    Запитання