Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Введення

Інноваційний підхід Аеронавігаційного університету Embry-Riddle до дистанційного навчання зробив якісну освіту доступною для студентів у всьому світі вже більше 25 років. Дізнайтеся, як ступінь загадки-загадки може збагатити ваше майбутнє сьогодні!

Створений Інтернет-викладач: Американські новини та світовий звіт зайняли рейтинг Аеронавігаційного університету №2 Embry-Riddle за своїми онлайн-програмами бакалаврату. З моменту заснування рейтингу в 2013 році Embry-Riddle посідає 5 найкращих місць, ніж будь-який інший університет, що зміцнює наше місце як авторитет в навчанні через Інтернет.

Гнучке планування: Студенти навчаються за власним розкладом. Програми онлайн-ступенів мають різні дати початку протягом року, з 12 термінами для студентів та 10 аспірантів. Сеанси варіюються від дев'яти до 12 тижнів.

Персоналізований досвід: Завдяки технологіям студенти Embry-Riddle підключаються до глобальної мережі однокласників та викладачів. Радники надають персональну допомогу, яка включає планування ступеня відповідно до індивідуальних потреб та обставин. Технічна підтримка також доступна цілодобово та без вихідних.

Розташування

  • Fairfield

    Fairfield, США

    Запитання