Keystone logo
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences Магістр психології здоров'я
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Магістр психології здоров'я

Rotterdam, Нідерланди

1 Years

Англійська

Денне навчання

Sep 2024

На кампусі

Введення

Це та програма, яку ви шукаєте?

Цей магістерський трек спрямований на формування науково обізнаних практиків у галузі психології здоров'я та зміни поведінки, які можуть вирішувати суспільні проблеми, також використовуючи силу технологій.

Програма навчання в двох словах

Як ми можемо використовувати наукові знання та технологічні інновації для вирішення сучасних проблем охорони здоров’я та суспільства? Чи можемо ми поєднати заснований на доказах підхід до зміни поведінки з процесом креативного дизайнерського мислення, задіяним у розробці цифрових втручань? У цьому треку психологічні ідеї, методи, засновані на фактичних даних, і орієнтовані на користувача підходи до дизайну використовуються для створення інноваційних рішень для задоволення суспільних потреб, вирішення психологічних проблем, сприяння здоровій поведінці та запобігання нездоровим.

Що передбачає це дослідження?

Магістр психології здоров'я зосереджується на використанні наукових знань і технологій для зміцнення здоров'я та благополуччя та виклику значущих змін у поведінці. Наша місія полягає в позитивному впливі на суспільство шляхом підготовки майбутнього покоління фахівців зі зміни поведінки. Ви навчитеся використовувати психологічне розуміння, методи, засновані на фактичних даних, і підходи дизайнерського мислення для створення інноваційних втручань і технологічних рішень (eHealth) для різноманітних спільнот.

Для всіх, хто цікавиться тим, як зміцнити здоров’я та благополуччя та вплинути на поведінку

Erasmus University Rotterdam пропонує вам одну з найкращих магістерських програм з психології в Нідерландах. Цей магістерський трек призначений для всіх, хто цікавиться психологією зміни поведінки та використанням цифрових втручань для зміцнення здоров’я та благополуччя та впливу на поведінку. У цьому майстері ви дізнаєтесь:

  • Як ви можете використовувати психологічні теорії для розробки та оцінки інноваційних та ефективних втручань, які задовольняють потреби різноманітних спільнот (наприклад, молодь, люди похилого віку, групи меншин, пацієнти).
  • Як ви можете використовувати цифрові технології для надання унікальних рішень для суспільства, що стає все більш складним (наприклад, втручання в електронну охорону здоров’я).

Разом із нашими експертами ви візьмете на себе завдання аналізу та вирішення складних поведінкових та суспільних проблем. Ви почнете з вивчення того, як психологічні процеси пов’язані з поведінкою, і як ми можемо далі використовувати цю інформацію для розробки втручань, які сприяють більш здоровій та стійкій поведінці.

Станьте всебічним професіоналом

Цей майстер навчає вас стати всебічним професіоналом, який може застосовувати наукові знання на практиці. Випускники мають перевагу через хорошу теоретичну базу та відмінні дослідницькі та практичні навички.

Як ви мотивуєте людей залишатися здоровими, жити змістовним життям і активно брати участь у житті суспільства? Як ви допомагаєте людям досягати своїх цілей? Як ми можемо використовувати сучасні технології, щоб краще обслуговувати та задовольняти потреби наших громад? У майстер-треку "Психологія здоров'я" ми намагаємося відповісти на ці питання.

У цьому майстер-треку ви вивчатимете останні тенденції в розробці впливових заходів зі зміни поведінки. Ви отримаєте знання про психологію здоров'я та теорії та методики зміни поведінки. Ви дізнаєтесь, як використовувати підходи дизайнерського мислення та як переконливі стратегії можна використовувати для збільшення залучення за допомогою (цифрового) втручання. Ви також отримаєте практичні навички для проектування, реалізації та оцінки втручань, включаючи те, як ефективно співпрацювати з кількома зацікавленими сторонами (наприклад, фахівцями в галузі охорони здоров'я, дизайнерами втручань, розробниками програмного забезпечення, політиками тощо). Дослідницькі інтереси цього майстер-треку включають теорії зміни поведінки, зміцнення здоров'я та профілактику, дослідження на основі спільноти та участі, проектування переконливих систем та прикладне використання нових технологій та методів дослідження, таких як носіння та миттєві екологічні оцінки.

Активне навчання

Навчання в магістратурі організовано в невеликому масштабі. Окрім регулярних лекцій, ви працюватимете в малих групах. Невід’ємною частиною програми є можливість ознайомлення з навичками професійного психолога здоров’я та спеціаліста зі зміни поведінки. Ці навички включають командну роботу, управління проектами, особисте лідерство та дослідницькі навички. У другій частині програми вам буде дозволено практикувати ці навички під час практичного та наукового стажування, а також самостійно проводити дослідження, що призведе до вашої дипломної роботи.

Що ти навчишся

Цей майстер-трек для всіх, хто цікавиться психологією зміни поведінки та використанням цифрових втручань для зміцнення здоров’я та благополуччя та впливу на поведінку. У цьому майстері ви дізнаєтеся:

Як ви можете використовувати психологічні теорії для розробки та оцінки інноваційних, ефективних та інклюзивних втручань, які задовольняють потреби різноманітних спільнот з підходом тривалості життя (наприклад, від народження до старшого віку).
Як ви можете використовувати цифрові технології для надання унікальних рішень для суспільства, що стає все більш складним (наприклад, втручання в електронну охорону здоров’я).

Навчальний план

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання