Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Введення

Ласкаво просимо до Школи соціальних та поведінкових наук Еразма (ESSB)

ESSB є домом для величезного різноманіття навчальних програм та наукових дисциплін: державного управління, педагогічних наук, психології та соціології. Крім того, факультет пов'язує Еразмський університетський коледж, IHS та два дослідницькі інститути RISBO та DRIFT. Наша освіта є невеликою і базується на навчанні на основі проблем (PBL). Ще однією характеристикою наших навчальних програм є зв'язок з професійною сферою.

Дін

Остаточну відповідальність за професорсько-викладацький склад та керівництво Школою соціальних та поведінкових наук Еразма (ESSB) несе декан. Декана підтримують його співробітники, до складу яких входять декан, студент, директор факультету та консультанти з питань освіти та досліджень та бізнес-контролер.

Рада факультету

У разі важливих питань факультету, проконсультуйтесь з деканом у раді факультету. Рада факультету також діє як орган спільного прийняття рішень на рівні факультету. Рада факультету складається з 50% студентів та 50% співробітників ESSB. На сьогодні професор Віктор Беккерс є деканом ESSB.

Організаційні компоненти

На факультеті діють наступні групи потенціалу, в яких розташовано навчальний персонал, а також допоміжний та управлінський персонал:

 • Кафедра державного управління та соціології.
 • Кафедра психології, освіти та вивчення дітей.
 • Університетський коледж Еразма.

Директори з питань освіти та досліджень

Освіта та дослідження в рамках державного управління, психології, соціології та педагогічних наук містяться в програмах. Управління цими програмами здійснюється директорами з питань освіти та досліджень.

Кафедра факультету

Всі фахівці з підтримки та управління, які спеціально не працюють на одній науково обґрунтованій території, розміщені на кафедрі факультету. Кафедру факультету очолює директор факультету: mw.dr. AMPh. де Чонг.

Спільне прийняття рішень

Спільне прийняття рішень означає, що різні зацікавлені сторони можуть брати участь у дискусіях з важливих тем. У ESSB студенти, як у групі, так і окремо, можуть долучитися до обговорень з викладачами та працівниками Школи соціальних та поведінкових наук Еразмуса, щоб представити студентів та їх думку. Студенти беруть участь у спільних процесах прийняття рішень на різних рівнях, передаючи таким чином свої ідеї та скарги.

Ця частина веб-сайту надає інформацію про різні можливості для участі у спільному прийнятті рішень на ESSB, як це організовується і де слід звертатися у випадку скарги на освіту.

Є декілька спільних органів, які приймають рішення, та зацікавлених сторін в ESSB:

 • Освітні комітети
 • Рада факультету
 • Рада університету
 • Студентські члени ради директорів
 • Студентський член керівної команди

Седо Нуллі

"Седо Нуллі", що означає "я нікому і нікому не поступаюся", - це гасло найвпливовішого гуманіста свого часу: Десидерія Еразма. Цей девіз також називається студентською асоціацією соціальних та поведінкових наук при Університеті Еразма в Роттердамі. Седо Нуллі представляє державних адміністраторів, соціологів, педагогів та психологів, пропонуючи додаткові заходи та послуги, що відрізняються від симпозіумів для різних навчальних програм, лекцій, практикумів та навчальних поїздок.

Розташування

 • Rotterdam

  Erasmus University Rotterdam Institute For Housing and Urban Development Studies P.O. Box 1935,

  • Rotterdam

   Erasmus Universiteit Rotterdam Faculteit der Sociale Wetenschappen Mandeville Building, T15-19 Postbus 1738 3000 DR Rotterdam, , Rotterdam

  Запитання