Erasmus Mundus Master Chemical NanoEngineering

Erasmus Mundus Master Chemical NanoEngineering

Erasmus Mundus Master Chemical NanoEngineering

Введення

Програма Chemical NanoEngineering - це спільна магістерська програма з хімічної наноінженерії, яку пропонують три європейські університети:

  • Екс-Марсельський університет (Франція)
  • Римський університет Тор Вергата (Італія)
  • Вроцлавський університет науки і техніки (Польща)

Хімія для наноінженерії - це інноваційна галузь науки і техніки, яка розвивається дуже швидко. Нобелівська премія з хімії 2016 року показує важливість досліджень у цій галузі. Це показало, що інженерія наномашин більше не є науковою фантастикою; це лише початок нової інженерної спеціальності, де нано-системи можуть бути чисельно розроблені та хімічно синтезовані. Ці нові технології створять великий попит на фахівців у цій галузі.

Цей магістерський курс пропонує оригінальну програму у високоінноваційній галузі . Навички будуть набуті на сильно міждисциплінарному рівні, необхідному для освоєння нових нанотехнологій та розробки оригінальних концепцій та програм, спрямованих на нові технічні досягнення у багатьох сферах; біомедичні нанотехнології, наноматеріали або застосування для навколишнього середовища.

Оригінальність нашої програми полягає в тому, що вона поглиблює принципи хімії та техніки з особливою орієнтацією у галузі нанотехнологій та сильним зверненням до промислової реальності. Ще одна оригінальність нашої програми базується на широко розроблених курсах, що стосуються цифрового проектування та інженерних застосувань нано-систем.

Наша програма спрямована на методології, що застосовуються до наноінженерії , орієнтована на застосування та спеціально орієнтована на хімічний синтез та характеристику. Вона спрямована на методологію проектування нано-систем знизу вгору з використанням моделювання та хімічного синтезу на наномасштабі.

Розташування

  • Marseille

    Centre St Jerome, 13397, Marseille

    Запитання