National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

National School Of Computer Science For Industry And Business - ENSIIE

Введення

Національна школа комп’ютерних наук для промисловості та підприємств ( ENSIIE ) - одна з найстаріших шкіл, яка присудила ступінь комп’ютерної інженерії.

ENSIIE продовжує розвиватися та пропонувати студентам багато курсів, магістрів на подвійних курсах, ступінь перебування за кордоном чи не у багатьох країнах, що мають глибоку обізнаність щодо інновацій та підприємництва.

Навчання, організоване навколо ІТ - математики - бізнес-триптиху, зберігає всю свою оригінальність і відповідає різноманітним робочим місцям на високому рівні у всіх галузях бізнесу та промисловості.

Завдяки IMT, ENSIIE інтегрує найбільшу групу інженерних шкіл з національним та міжнародним впливом для збільшення свого потенціалу та привабливості. Наприклад, у рамках програми Paris-Saclay студенти отримують вигоду від майстрів, які ENSIIE співпрацює з університетами Парижа XI, Версаля Сен-Квентіна та Еврі та великих мистецтв Polytechnique, ENSTA, Télécom Paristech, ENS Paris Saclay або CentraleSupelec.

ENSIIE пропонує передові та різноманітні курси, такі як бізнес-аналітика, програмна інженерія та безпека, віртуальна та доповнена реальність, відеоігри, прикладна математика, фінанси, високопродуктивні обчислення, великі дані, не забуваючи про штучний інтелект.

ENSIIE також пропонує вам загальний для TSP та IMT-BS курс "Інновації та створення бізнесу", який дозволяє на 3-му курсі повністю присвятити себе розробці свого проекту.

Розташування

  • Courcouronnes

    Rue de la Résistance,1, 91000, Courcouronnes

    Запитання