© Carrianna Field
ENEB

ENEB

ENEB

Введення

ENEB це 100% бізнес-школа онлайн-викладання, яка спеціалізується на високоефективній підготовці магістратури та аспірантури на основі методології дистанційного навчання. ENEB проводить кілька міжнародних довідкових програм в Іспанії та Латинській Америці, навчаючи керівників вищої ланки в іспаномовній спільноті.

Чому ENEB ?

Академічна відмінність

ENEB це бізнес-школа, яка спеціалізується на високоефективній підготовці магістратури та аспірантури на основі методології дистанційного навчання. ENEB проводить кілька міжнародних довідкових програм в Іспанії та Латинській Америці, навчаючи керівників вищої ланки в іспаномовній спільноті.

ENEB штаб-квартира знаходиться в Барселоні, третьому найкращому діловому місті в Європі після Лондона та Парижа, а також другому найкраще рекламованому європейському місті як бізнес-центр згідно зі звітом EUROPEAN CITIES MONITOR, проведеним консалтинговою компанією Cushman and Wakefield.

Завдяки віртуальному кампусу та нашому методу 7/24 вас постійно супроводжуватиме та консультуватиме команда викладачів, щоб ваше навчання було повним і, таким чином, ви могли вирішити всі сумніви чи запитання, які можуть виникнути під час навчання. Ми надаємо вам гнучкі графіки, щоб ви могли поєднувати навчання з особистою та професійною діяльністю, систему навчання, повністю адаптовану до ваших потреб. Ви можете ознайомитися з методологією дослідження тут.

Усі курси магістратури, післядипломної та вищої освіти, які викладає ENEB , акредитовані Університетом Ізабелли I, який був створений у рамках Європейського простору вищої освіти, надаючи кредити ECTS (Європейська система трансферу кредитів) у всіх навчальних програмах школи, що гарантує однорідність і якість досліджень.

Прагнучи до якості та досконалості, Європейська бізнес-школа Барселони разом із бізнес-школою EAE та IMF отримала знак якості Cum Laude 2018 як найкраща бізнес-школа, яку оцінюють її студенти. Крім того, він отримав сертифікат досконалості EFQM із найвищим балом і є центром, пов’язаним з Університетом Ізабелли I. ENEB зареєстровано Міністерством промисловості та співпрацює з Університетським центром Барселони.

Нещодавно газета El País опублікувала список найкращих бізнес-шкіл Іспанії, оцінивши їх якість. ENEB займає перше місце, даючи їй рейтинг 4,7 з 5, таким чином визнаючи її престиж і якість як провідної бізнес-школи в галузі. Крім того, вона також визнана фінансовою газетою Financial Magazine як друга найкраща дистанційна бізнес-школа в Іспанії, а також у рейтингу найкращих міжнародних бізнес-шкіл у Club MBA та третя найкраща онлайн-MBA в Іспанії за даними Portal MBA.

Міжнародний характер

ENEB це глобальна та міжнародна бізнес-школа, спрямована на навчання керівників компаній та експертів у сфері бізнесу, що пропонує можливість навчання іспанською та португальською мовами. Завдяки широкому спектру магістерських та аспірантських програм Європейська бізнес-школа Барселони надає інструменти управління та навички, необхідні для успішного керівництва будь-яким відділом управління в компаніях. За даними Financial Times, «володіння EMBA або MBA безпосередньо впливає на просування по службі та зарплату». Щоб полегшити процедури, усі студенти, які не входять до ЄС, можуть вимагати апостилювання всіх адміністративних документів, виданих школою.

Потрійний ступінь

У ENEB ми не лише прагнемо отримати теоретичну підготовку з бізнес-знань, ми також включаємо спеціалізований курс із коучингу та НЛП (нейролінгвістичного програмування) у всіх наших магістерських програмах, щоб ви могли та спроможні застосовувати ці знання у напрямку та управління командами для досягнення професійного успіху в будь-якій компанії.

Усі наші навчальні програми супроводжуються Програмою ділової англійської мови, додатковим і безкоштовним курсом англійської мови на рівні переговорів, який дозволить вам працювати в міжнародному робочому середовищі. Завдяки угоді між ENEB і Трініті-коледжем Лондона всі студенти, які успішно закінчили програму ділової англійської мови, зможуть продовжити навчання в школі та отримати офіційну сертифікацію ISE II.

Після закінчення нашого магістратури ви отримаєте потрійний диплом, виданий ENEB , схвалений і сертифікований Університетом Ізабелли I:

  • Звання магістра завершено
  • Диплом про спеціалізацію з коучингу та НЛП
  • Сертифікат програми ділової англійської мови

Щоб полегшити адміністративні процедури, усі студенти, які не є громадянами ЄС, можуть вимагати апостилювання всіх адміністративних документів, виданих школою, після завершення своїх програм навчання, сплативши відповідні збори.

Єдина процедура легалізації, яка називається апостилем, полягає в розміщенні апостиля або анотації на самому адміністративному документі, яка засвідчуватиме автентичність документів, виданих в іншій країні Європейською бізнес-школою Барселони. Тому країни, які підписали XII Конвенцію Гаазької конференції з міжнародного приватного права від 5 жовтня 1961 року, визнають автентичність документів, які були видані в інших країнах і мають апостиль. Ви можете перевірити процес апостилювання тут.

Подарунковий планшет

У ENEB усі наші студенти мають найсучасніші технологічні ресурси для найефективнішого навчання. Ось чому, зареєструвавшись на будь-яку з наших магістерських програм, ви отримаєте безкоштовний планшет, щоб мати можливість навчатися без обмежень і з повною свободою.

Віддані навколишньому середовищу, всі наші дослідження викладаються на 100% у цифровому форматі. Наша навчальна модель дозволить вам повністю завантажувати весь вміст наших навчальних програм і переглядати їх на планшеті чи будь-якому іншому пристрої під час комфортного навчання з будь-якої точки світу.

Біржа працевлаштування

ENEB Його визнають найпрестижніші компанії в різних секторах. Їх навчання, адаптоване до поточної реальності світу праці, дозволяє студенту ідеально працювати в будь-якій компанії та розвивати перспективну професійну кар'єру. Щоб зробити це можливим, школа має угоди з важливими комерційними фірмами та банком вакансій, де ви можете щотижня отримувати пропозиції про роботу.

Розташування

  • Barcelona

    C/ Llull 321-329, 08019, Barcelona

Запитання