Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Eastern Michigan University - College of Business

Eastern Michigan University - College of Business

Eastern Michigan University - College of Business

Введення

Гостра Навчальний план для бізнес-лідерів Завтрашні

Коледж Східного Мічігану університету бізнесу (COB) пропонує інноваційні, передові програму, яка екіпіруванням сьогоднішніх студентів для глобальної бізнес-середовищі завтрашнього. Качанах є численні програми, які взаємодіють з бізнес-спільнотою, даючи студентам практичний досвід, працюючи на поточних ділових питань. Багато програм COB мати міжнародний компонент, відображає нашу глобальну економіку, і багато хто з наших викладачів часто визнається за їх передового досвіду викладання на рівнях відділів, коледжів і університетів.

Ми запрошуємо Вас вивчити захоплюючі можливості, які чекають вас у бізнес-коледжу, названа однією з кращих в країні в десятий рік поспіль по Princeton Review.

Місія

Для підтримки економічного розвитку південно-східній Мічиган шляхом підготовки випускників ефективно виконувати в глобальній бізнес-спільноти. Ми розробляємо видатних бізнес-професіоналів через строгий, прикладеного освітнього досвіду.

VISION ЗАЯВА

Ми прагнемо, щоб бути визнаним лідером південному сході Мічигану в прикладної бізнес-освіти, розвиток видатних бізнес-професіоналів з глобальним баченням.

Акредитація

Коледж ЕВС бізнесу продовжує бути акредитовані Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB International). Це агентство акредитації прем'єр професійного бізнес-освіти в університетському рівні в усьому світі. Наші програми бакалаврату спочатку став акредитованим в 1974 році і наш випускник програми в 1982 році.

НАГОРОДИ

Princeton Review "Видатні" Бізнес-школа

За десять років поспіль, Princeton Review назвав коледж ЕВС бізнесу "видатним" бізнес-школа. ОСВІТА послуг компанії має Сходу у виданні його книги 2013 "Кращі 296 бізнес-шкіл." Огляд Прінстона компілює список, заснований на його обстежень 19000 студентів, що навчаються в 296 бізнес-шкіл в книзі, а також на даних шкіл-повідомленні. Студенти запитували про академіків їхньої школи, студент тіла і університетського життя, а також про себе і свої кар'єрні плани.

Якщо ви живете в не-англійської говорить країні, Університет Східного Мічігану - Коледж бізнесу вимагає, щоб ви пройти тест на знання англійської мови. Гарантія своє місце в наступному тесті TOEFL у Вашому районі. Пам'ятайте, місця обмежені і прибульці не приймаються. Так зареєструйтеся сьогодні.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Ypsilanti

    300 West Michigan Avenue 306 Gary Owen Building , 48197, Ypsilanti

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання