Keystone logo
© Eastern Michigan University
Eastern Michigan University - College of Arts & Sciences

Eastern Michigan University - College of Arts & Sciences

Eastern Michigan University - College of Arts & Sciences

Введення

Приєднуйтесь до нашої національно акредитованої програми; різноманітні, іноземні студенти; і багатомовний, мультикультурний факультет у штаті Великих озер, штат Мічіган, в історичному Іпсіланті, поруч із Енн-Арбор і Детройтом. Вивчайте англійську (ESL/EFL) або викладайте англійську (TESOL) BA TESOL, MA TESOL, 5-річний комбінований BA-MA TESOL, PK-12 Graduate Certificate in TESOL Campus/Online/Hybrid/Study Abroad Курси Станьте частиною нашого ESL- Спільнота TESOL і міжнародна мережа випускників. Отримайте першокласну освіту за місцем проживання, навчання з академічним обслуговуванням, доступ до спільноти вчених, особисте наставництво, підтримку конференцій, можливості навчання за кордоном, оголошення про роботу, поради щодо кар’єри тощо

Про ЄВС

Університет Східного Мічигану є одним із найрізноманітніших державних університетів Мічігану, який стратегічно зосереджується на справедливості та включеності в свою основну місію. Заснований у 1849 році, Східний є другим найстарішим державним університетом у Мічигані. Наразі тут навчається понад 15 000 студентів, які здобувають ступінь бакалавра, магістратуру, спеціаліста, доктора наук і дипломи в галузі мистецтва, науки та професій. Загалом у коледжах мистецтв і наук Університету викладається понад 300 спеціальностей, неповнолітніх і спеціальностей; Бізнес; Освіта; Інженерія і технологія; Охорона здоров'я та соціальні послуги; і його аспірантуру. У 2022 році US News and World Report оцінив EMU в категорії соціальної мобільності. Рейтинг відображає основну цінність Eastern як гостинного закладу можливостей.

Місія

EMU збагачує життя в сприятливій, інтелектуально динамічній та різноманітній спільноті. Наш відданий факультет збалансовує викладання та дослідження, щоб підготувати студентів до відповідних навичок та знання реального світу. Ми є закладом можливостей, де студенти навчаються в аудиторії та за її межами, щоб принести користь місцевій та глобальній спільнотам.

Бачення

Університет Східного Мічигану стане провідним державним університетом, визнаним за навчання, орієнтоване на студента, високоякісні академічні програми та вплив на громаду.

Основні цінності

Досконалості

Ми забезпечуємо виняткове середовище для нашого факультету, персоналу та студентів. Ми постійно вдосконалюємо свою продуктивність і прагнемо бути кращими в усьому, що ми робимо.

Повага

Ми дбаємо про наших людей, громади та навколишнє середовище та виявляємо повагу до гідності людини.

Інклюзивність

Ми створюємо середовище, яке підтримує, представляє, обіймає та залучає членів різних груп та ідентичностей.

Відповідальність

Ми відповідаємо – індивідуально та в групах – за свою поведінку, дії та результати. Ми дотримуємося зобов'язань.

Цілісність

Чесність і прозорість мають вирішальне значення для нашої інституційної ефективності. Ми прагнемо до найвищого рівня особистої, інтелектуальної, академічної, фінансової та операційної чесності в університетській спільноті.

Розташування

  • Ypsilanti

    219 Alexander Building Ypsilanti, Michigan USA , 48197, Ypsilanti

Запитання